dr n. med. Andrzej Kobus

3,5
3,3
3,6
3,6

Wielokrotnie miałam do czynienia z dr Kobusem, bardzo pomógł mi jak i mojej córce. Czytając zapisane tutaj opinie mam wrażenie, że pacjentom najbardziej przeszkadza to, że lekarz nie uśmiechał się do nich, słowem był niemiły. Cholera ludzie, a czego Wy się spodziewacie od człowieka, który jest od 12 godzin na nogach i wykonuje naprawdę ciężką pracę? Nieraz byłam świadkiem jak pan doktor mając kolejkę pacjentów nie miał nawet pięciu minut przerwy aby spokojnie wypić kawę. Trochę więcej empatii i postawienia się w Jego sytuacji. Po około 15 latach mniej lub ...

Trochę więcej empatii i postawienia się w Jego sytuacji.
Po około 15 latach mniej lub bardziej intensywnego leczenia muszę stwierdzić, że dr Kobus jest super profesjonalistą i zna się doskonale na tej działce medycyny jaką jest psychiatria.
A tym pacjentom, którzy chcą mieć zawsze uśmiechniętego psychiatrę polecam zmienić lekarza, w końcu w samym Poznaniu jest ich ponad setka.
Tym zaś, którzy szukają prawdziwego fachowca polecam dr Kobusa.

Nikomu nie polecam tego Pana. Bierze za wizytę 150zł i każdemu pacjentowi poświęca 15 minut(nawet przy pierwszej wizycie kiedy ma zdiagnozować chorobę!). Byłam u niego parę razy, w ogóle nie kojarzy pacjentów, za każdym razem musi dokładnie przeczytać swoje notatki, no cóż może gdyby trochę dłużej porozmawiał to zacząłby kojarzyć.Trafił źle z lekami, kiedy powiedziałam, że nie ma poprawy zwiększył dawkę, nadal brak poprawy. Nie poszłam już więcej do niego po tym jak przy ostatniej wizycie poświęcił mi dokładnie 7 minut, zadał mi 3 pytania a przez 5 wypisywał recepty i oczywiście 150zł.

Lekarz nastawiony na zysk, a nie na pomoc pacjentowi. Nie potrafi, lub nie chce wystawić jakiejkolwiek konstruktywnej opinii opinii na temat chorego. W naszej opinii (osoby badanej i dwojga "osób towarzyszących") sprawia wrażenie "specjalisty" nastawionego na wystawianie recept, a nie leczenie.

Rzeczowy, komunikatywny i kompetentny specjalista. Polecam.

Rzeczowy, komunikatywny i kompetentny specjalista. Polecam.

Doktor zdecydowanie godny polecenia. Poświęca tyle czasu, na ile jest to konieczne. Już po kilku minutach jest w stanie pomóc.

miałam z tym DOKTOREM MAŁO KONTAKTU, ALE MYŚLĘ ŻE JEST BARDZO LUDZKI. POMÓGŁ MI TEŻ. DZIĘKUJĘ .AGNIESZKA

Lekarz bardzo konkretny. Tłumaczy co i jak, bardzo uprzejmy i kompetentny. Polecam

jezeli mialabym sie wypowiedziec na temat tego o to lekarza to niestety nie mile wspomnienie!!bardzo nie uprzejmy no chyba ze ktos chcialby leczyc sie prywatnie bo publicznie to chyba strata czasu dla p.Kobusa czy uprzejmy zdecydowanie nie.potraktowal bliska mi osobe jak zupelne NIC!!jezeli leczylibysmy sie prywatnie doczego doktor bardzo namawial to z pewnoscia byla by inna rozmowa!! ale widac na czym panu doktorowi zalezy!! wybiera leczenie prywatnie?

Bardzo konkretne podejscie do pacjenta, posiada duze doswiadczenie. POLECAM

Bardzo konkretne podejscie do pacjenta, posiada duze doswiadczenie. POLECAM

Zawsze przed gabinetem tłum pacjentów, przez co czas na rozmowe jest niewielki. Jest świetnym fachowcą,choć może troche mało komunikatywnym. Przychodzę,wypisuje receptę,wychodzę. Srednio