dr n. med. Andrzej Kobus

Psychiatra

2,9

miałam z tym DOKTOREM MAŁO KONTAKTU, ALE MYŚLĘ ŻE JEST BARDZO LUDZKI. POMÓGŁ MI TEŻ. DZIĘKUJĘ .AGNIESZKA

jezeli mialabym sie wypowiedziec na temat tego o to lekarza to niestety nie mile wspomnienie!!bardzo nie uprzejmy no chyba ze ktos chcialby leczyc sie prywatnie bo publicznie to chyba strata czasu dla p.Kobusa czy uprzejmy zdecydowanie nie.potraktowal bliska mi osobe jak zupelne NIC!!jezeli leczylibysmy sie prywatnie doczego doktor bardzo namawial to z pewnoscia byla by inna rozmowa!! ale widac na czym panu doktorowi zalezy!! wybiera leczenie prywatnie?

Doktor zdecydowanie godny polecenia. Poświęca tyle czasu, na ile jest to konieczne. Już po kilku minutach jest w stanie pomóc.

Lekarz bardzo konkretny. Tłumaczy co i jak, bardzo uprzejmy i kompetentny. Polecam

Bardzo konkretne podejscie do pacjenta, posiada duze doswiadczenie. POLECAM

Bardzo konkretne podejscie do pacjenta, posiada duze doswiadczenie. POLECAM

Zawsze przed gabinetem tłum pacjentów, przez co czas na rozmowe jest niewielki. Jest świetnym fachowcą,choć może troche mało komunikatywnym. Przychodzę,wypisuje receptę,wychodzę. Srednio