lekarz Andrzej Koch

2,9
2,6
2,7
2,4

brak dobrego wychowania ,arogancja,nie przygotowany do wizyty,po korytarzu szpitalnym prowadzi sobie rower nie robiac sobie z prawa oraz przepisow sanepidu

jestem zaszokowany niektórymi negatywnymi opiniami. Najlepszy lekarz jakiego znam! Dr. Andrzej Koch to wybitny specjalista z zakresu kardiologii! Dzieki szybkiej i własciwej diagnozie zostałem skierowany na operacje która uratowała mi życie. Wstydzcie się wszyscy którzy piszecie negatywne opinie! Zyczę wszystkim aby spotykali tylko takich lekarzy - wybitnych oraz otwartych na ludzkie problemy.

Wizyta trwała 5 min. , lekarz bardzo gadatliwy a o sprawach kardiologicznych mówił może z 40%

Pan Andrzej Koch z powołania powinien zostać czarownikiem, nie wiem jak udało mu się przejść tak długą kariere zawodową z takimi kompetencjami. Dopiero wizyta w prywatnej klinice w Poznaniu załatwiła sprawe, nie polecam tego lekarza nikomu poziom kultury mniej niż zero liczy sie tylko bankot!!!!!!!!!!!!!

Pan Andrzej Koch , powinien zostać prowincjonalnym wrózbitą, nie lekarzem, ma dar czytania z ludzi,jak twierdził w trakcie mojej wizyty.

Bardzo miły lekarz przyszłam z problemem ponieważ podczas zdenerwowania mało serce mi nie wyskoczy z orbity dostałam leki na uspokojenie ale liczyłam również na ekg niestety nie było wykonane szkoda ale polecam lekarz kompetentny poświęcił mi trochę czasu wszystko wytłumaczył.

Nastawiony na kase. Nie polecam tego lekarza!!!!

Nastawiony na kase. Nie polecam tego lekarza!!!!

Dostałam zalecenie od lek. na badanie wysiłkowe serca.Żeby nie czekać ( bo sprawa była pilna) zapisałam się na to badanie prywatnie. Przed badaniem zapłaciłam za badanie 100zł, miał je wykonać lek. Andrzej Koch. Gdy weszłam do gabinetu nie wykonał mi tego badania ( chodź nie miał do tego podstawy)Nie udzielił żadnej porady. Wizyta u Lek. Andrzeja Kocha trwała 5 minut wyszłam z niczym ( bez opłaconego badania, porady lek.), a pieniądze nie zostały mi zwrócone. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

wyjątkowo nastawiony na kase, udaje troskę a w rzeczywistości idzie na ilość pozdrawiam chorą służbę zdrowia

Jest bardzo dobrym kardiologiem. Leczę się u ni9ego już pięć lat i na każdą prośbę mnie przyjmuje nawet gdy nie jestem zarejestrowany, polecam go wszystkim.