lekarz Andrzej Kocjan

2,6
2,1
2,2
2,1

To skandal zeby "Pan"dr nawet nie spojrzał na zdjęcie kontrolne(zrobione z laską i na prośbę).o miejscu urazu nie wspomnę.Pamietajcie Państwo idąc na RTG(uwijajcie się),bo "Pan"dr nie będzie czekał!-"ile można czekać,chciałem już iść do domu bo jesteście ostatni".(3 godz.przed końcem dyżuru).Po co My płacimy te składki!Porażka!!!!(szukam specjalisty bo noga sina,spuchnięta,boli itp.)

złamałam nogę i miałam po tygodniu wizytę kontrolną u doktora Kocjana. Trudno wypowiadać mi się co do jego kompetencji, bo poprostu wsadził mi noge w gips, ale jego podejściem do pacjenta byłam wzburzona. miałam wizytę na 13, ale chyba ktoś potasował karty, bo w samej kolejce spędziłam 4 godziny, gdy już weszłam do środka na około 1 minutkę, dostałam skierowanie na kontrolne zdjęcie, pokuśtykałam więc na fotkę, wróciłam i co się okazało, lekarz poszedł sobie, bo w między czasie zdążył obsłużyć resztę pacjentów, wyszła jakaś babka i powiedziała że poszedł na dyżur i że zadzwoni do niego że ma jeszcze na chwilę wrócić, niestety, nie wrócił. Czekałam 4 godziny jak już wspominałam, minute byłam w gabinecie, a zdjęcie doktor analizował przez telefon, bo za daleko mu było sie do mnie pofatygować. nie oczekiwałam że siemną przejmie, ale żeby nawet nie miał czasu dla pacjenta? Dla mnie to czysta kpina

Rewelacyjnie diagnozuje.Jest pragmatyczny.Dziekuje.

Rewelacyjnie diagnozuje.Jest pragmatyczny.Dziekuje.

bardzo dobry lekarz Pomógł w odnalezieniu przyczyny i w wyleczeniu.

bardzo dobry lekarz Pomógł w odnalezieniu przyczyny i w wyleczeniu.

Podzielam w całej rozciągłości powyższe opinie.Nic dodać,nic ująć.Podczas wizyty u tego Pana odniosłam wrażenike,że pacjent mu po prostu przeszkadza.Czas się przekwalifikować.

Kompletnie nie interesował się mną,moimi wynikami , przejrzał wypis ze szpitala, przepisał diagnozę do karty, jedynie zalecił kołnierz i koniec moich konsultacji zaleconych przy wypisie ze szpitala. Kompletna ignorancja:(

lekarz nie zainteresowany pacjentem wykonuje typową rutynę w czasie badania

lekarz nie zainteresowany pacjentem wykonuje typową rutynę
w czasie badania

Pozostawiam opinie bez komenterza. Wyjątkowy niekompetentny człowiek, ciekawe jak tak długo może pracować jako lekarz. Dziwię,że jeszcze nie została zwolniony. To źle świadczy o dyrektorze placówki.

Trochę chłodny, ale fachowiec w 100% i to jest najważniejsze.

Trochę chłodny, ale fachowiec w 100% i to jest najważniejsze.

Pan doktor jest bardzo chłodny w kontaktach z pacjentami. Większość opinii wygłasza zza biurka, nie racząc spojrzeć na miejsce w którym nastąpił uraz, pomimo bólu na który skarży się pacjent. Oprócz tego jest opryskliwy i potrafi bardzo szybko zrazić do siebie pacjenta który to przecież przychodzi do "fachowca" po poradę a wychodzi prawie z niczym.Serdecznie odradzam tego lekarza jako specjalistę.