lekarz Andrzej Kocot

Pan Doktor prowadzil dwie moje ciąże, w odstepie 3 lat. Jestem bardzo zadowolona, zawsze umiał kompetentnie odpowiedzieć na nurtujace mnie pytania. Zawsze odbierał telefon lub oddzwanial, nawet w weekend. Uprzejmy, konkretny, nie straszy niepotrzebnie. Bardzo delikatnie i z wyczuciem przeprowadza badanie. Uaktualnia wiedze! Polecam.

Pan Doktor prowadzil dwie moje ciąże,

Bardzo polecam Dr Kocota. Nawet w ciężkich chwilach potrafi podnieść na duchu. Chodzę już do niego parę lat i nie zamieniła bym go na innego lekarza. Bardzo dziękuję za cierpliwość, zwłaszcza podczas drugiej ciąży. Plus, że Dr Kocot zawsze odbiera telefon ,nawet w sobotę po południu:)

Moje zdarzenie z dnia wczorajszego. Trafiałam na oddział ginekologiczny 22.02 w 9 tc z objawami poronienia. Okazało się, że najprawdopodobniej będę mieć zabieg wyłyżeczkowania, badań opisywać nie będę bo nie o to chodzi.. Zaznaczam, że to moja pierwsza ciąża, ale przyjęłam wszystko spokojnie. W papierach zaznaczyłam, że mam padaczkę i jakie leki przyjmuję. Poniedziałek 9:00 obchód lekarski. Na obchodzie pojawił się doktor gin. Andrzej Kocot jako "głównodowodzący". Powiedział, że "prognozy są bardzo złe, że będę miała ten zabieg, że muszę podpisać zgodę" Odpowiedziałam,że wczoraj "miałam usg, pani doktor wszystko mi wyjaśniła, rozumiem, tylko muszę zażyć leki na padaczkę, zażywam o 10:30 i nie mogę przesuwać". Doktor Kocot bez dodatkowych pytań zaczął wrzeszczeć "To sobie Pani teraz zażyje!!!" Ja odpowiedziałam "nie zażyję, zażyję o 10:30, bo inaczej mi nie wolno".
Kocot się coraz bardziej drze. "Proszę Panią, leki przeciwpadaczkowe, to są leki o długotrwałym działaniu i obojętne kiedy je będzie Pani zażywała!!!A w ogóle jakby Pani w pociągu była i zapomniała to też by się nic nie stało!!!
Powiedziałam jeszcze raz "nie zażyję bo jeśli zażywam z półgodzinną przerwą to mam zaburzenia mowy" (weszłam doktorowi w słowo). Doktor nie słuchał, dalej się unosi "niech mi Pani w słowo nie wchodzi bo to świadczy o braku kultury", więc powiedziałam "Już nic nie mówię bo mi Pan ciśnienie podniósł", a on do mnie " To bardzo dobrze, bo to się Pani do zabiegu przyda"

Dopiero kiedy wróciłam do domu stwierdziłam, ale ja głupia jestem skoro mam w telefonie dyktafon. Następnym razem bym się nie zastanawiała, przynajmniej bym dowód miała.

Panie Kocot…Kobiety na porodówce to nie są krowy które przyszły się ocielić, a jak Pan nie odróżniasz działania kwasu walproinowego od lamotryginy z topiramatem , to albo się Pan nie wypowiadaj, albo zadzwoń do takiego który jest w tym temacie wszechwiedzący, zawsze mogę Panu podać numer do CLPi M K-ów, ul. Fieldorfa Nila.

witam chciałam się dowiedziec ile teraz trzeba dac lekarzowi za cesarskie cięcie???mam nie długo i mam dylemat?

Chce zobaczyć jak funkcjonuje ten adres

Chce zobaczyć jak funkcjonuje ten adres

Dr. Kocot jest bardzo dobrym ginekologiem, od razu trafił idealnie z tabletkami, w przeciwieństwie do pana z Krakowa, który brał za wizytę 120zł i za każdym razem nie trafiał z lekami. Ogólnie jest kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy i jest uprzejmy. Jestem zadowolona z wizyt u Dr. Kocota, dlatego polecam:)

Ja osobiście polecam pana doktora.W sumie od niedawna jestem jego pacjentka ale mam porównanie z innymi ginekologami i naprawdę szczerze go polecam...

Polecam, bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę i tak się zdarzyło że był obecny przy porodzie. Z kolejną ciążą będę chodzić tylko do niego.

Do dr Kocota trafiłam z polecenia mojej koleżanki, a od czasu jak tylko Go poznałam wysyłam do niego wszystkie moje znajome. Uważam, że jego opieka nad ciężarną kobietą jest bardzo dobra. W gabinecie wykonuje USG w takiej ilości w jakiej trzeba, lecz to co najważniejsze to fakt, iż swoim sposobem bycia a także wczuciem się w sytuację kobiety potrafi uspokoić nawet najbardziej przestraszoną i co tu dużo mówić spanikowaną pacjentkę. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo zleca taką ilość badań jaka jest niezbędna, a gdy ciąża rozwija się niewłaściwie to wtedy jego zachowanie również jest takie, że człowiek potrafi uwierzyć, iż ma jeszcze szansę na to by zostać rodzicem i zleca dodatkowe badania. Wizyty w gabinecie są sympatyczne a należy też dodać, że Pan Doktor potrafi tak pokierować sytuację że skrępowanie to ostatnia rzecz jaką odczuwa się w trakcie badania. Dziś mam 4 i pół miesięcznego Karola i jestem Panu Doktorowi za Karolka wdzięczna, za jego bezpieczne sprowadzenie na świat. Zgodnie też z sugestią Pana Doktora na pewno będę się starała o kolejnego malucha i na pewno chcę go urodzić pod okiem Pana Doktora.

Dr Kocot do 5-tego miesiąca prowadził moją ciążę - później zrezygnowałam z jego usług - wieczne kolejki, ma mało czasu dla pacjentki - w ciągu 5 minut potrafi przebadać, zrobić usg i jeszcze kupę innych rzeczy - wszystko na szybkiego, dla mnie jest mało wiarygodny. Nie polecam.