lekarz Andrzej Kolerski

Fantastyczny lekarz. Kompetentny, rzetelny, profesjonalny, empatyczny.Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, trafnie stawia diagnozę i tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie. Cierpliwy, pogodny. Bardzo dobry ortopeda i wspaniały człowiek. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, ludzkie podejście do pacjenta, sympatyczny jako człowiek. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, robi ogólny wywiad i dopiero podejmuje odpowiednie leczenie, tłumaczy w jaki sposób będzie przebiegać zabieg, odpowiada rzetelnie na pacjenta pytania. Życzliwy, pełen humoru, co powoduje, że pacjent podczas wizyty jest spokojny bez stresu.Osobiście polecam pana doktora dla szukających dobrego ortopedy. Moim zdaniem jest Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Bardzo kompetentny lekarz z dużą wiedzą i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Gotowy wysłuchać i co najważniejsze wystawić trafną diagnozę. Dodatkowo człowiek z dużym poczuciem humoru dzięki czemu nawet nieprzyjemne leczenie okazuje się całkiem znośne. Mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu kto szuka dobrego ortopedy.