lekarz Andrzej Kołodziej

2,7
2,9
2,5

Ja bardzo polecam Pana doktora już pomógł mi nie raz. Jestem bardzo zadowolona, jest miły i podchodzi do pacjentów indywidualnie.

Wygląda na to, że Pan zapomniał o przysiędze Hipokratesa, którą zapewne składał. Wszystkie negatywne opinie zasłużone w pełni, szkoda że nie czytałem ich przed wizytą. Trafiłem dzisiaj 24 listopada 2020 do gabinetu Reja 13. Pani o godzinie 14 umówiła mnie na godzinę 18. Pasuje, pełny pęcherz do USG. Jako, że skończyłem swój dyżur wcześniej poczekałem 3 godziny. Objawy ostry ból nerek/jądra szukanie prywatnie lekarza, bo covid. Po oczekiwaniu 1,40 h opóźnienia (jestem w stanie to zrozumieć sam prowadzę usługi może się wizyta przesunąć co do tego nie mam pretensji). Inni pacjenci przyjmowani po 20/30 minut. Mnie Pan przyjął na minutę! Nie przeprowadził wywiadu, nie zapytał czy boli, nie zapytał dlaczego, jakie schorzenia itd. Spuścił po brzytwie, bez wywiadu, że mam zrobić badanie moczu i może zrobimy USG moszny za tydzień. Zadałem pytanie dlaczego nie możemy wykonać tego badania w tej chwili skoro czekam trzy godziny za wizytą i mam pełny pęcherz, usłyszałem że przecież nie byłem umówiony. Przepraszam bardzo ale skoro umówiła mnie sympatyczna Pani na godzinę to jak nie byłem umówiony? Nigdy NIKT nie potraktował mnie w taki sposób, uważam to za nieudzielenie pomocy lekarskiej, ból jest tak silny, że nie mogę go zbić lekami ale te kwestie doktora nie interesowały. Niestety covid i szukanie pomocy w szpitalu jest nieodpowiedzialne, jutro od rana szukam urologa, który chce leczyć. Sam prowadzę zawód zaufania publicznego i gdybym w taki sposób traktował klientów nie zarobiłbym na ZUS. Zgodnie z obietnicą daną Panu dodaję komentarz oraz Sprawę zgłoszę do NIL i do Izby Lekarskiej w której jest Pan. Nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Super kontakt. Jestem bardzo zadowolona. Świetny chirurg. Nie poznałam jeszcze lekarza na tak świetnym poziomie. Bardzo miły i przyjemny. Można z nim porozmawiac. Wszystko wytłumaczy.

Najlepszy chirurg z jakim miałem styczność dotychczas, bardzo miły i inteligentny człowiek, oby jak najwięcej takich ludzi na poziomie w naszym Włocławskim szpitalu !

Super podejscie , dobry kontakt, kompetentne odpowiedzi, zabieg przeprowadzony profesjonalnie, polecam

Większego " Buca" nie spotkałem. Nieprzyjemny opryskliwy, bez wyczucia wrażliwości na ból pacjenta. Nawet proste i bezbolesne zabiegi u niego to koszmar. Uważa się za geniusza, a ogólnie rzecz biorąc jest kiepski.To chyba najnieprzyjemniejszy chirurg we Włocławku.Miałem dotychczas styczność z panem ord. Białetą. dr. Kalinowskim i dr. Krzyżanowskim. Wszystkich mogę zdecydowanie polecić. Pan dr Kołodzieja zdecydowanie NIE chyba że najgorszemu wrogowi.

Nie polecam! Pyskaty. Nic nie mozna sie dowiedziec od niego. Zarozumiały. Najmądrzejszy w świecie a czlowiekowi nie potrafi pomoc.

Lekarz bardzo nieprzyjemny, przy czym mało kompetentny żle zoperował mojego ojca - prostata, pózniej komplikacje, krwotoki w domu i kolejne tygodnie w szpitalu. Zero poczucia winy ze spartoczenia operacji. Uważa się za niewiadomo jakiego specjalistę. Dobrze, że dalsze leczenie(ponowna poprawiana operacja odbyła się w Toruniu przez dr Nalaskowskiego) bo inaczej ojciec przypłaciłby życiem jego pseudo leczenie.

Bardzo drogi 150 zł za wizytę bez badania .

Bardzo drogi 150 zł za wizytę bez badania .

Bardzo zarozumiały i mało kontaktowy. Z błahej choroby potrafi zrobić aferę. Nie polecam.