dr n. med. Andrzej Konieczny

Nefrolog

Młody, myślący lekarz, który analizuje informacje i wyciąga z nich wnioski. Poświęca czas pacjentowi, informuje go o wynikach badań i jego sytuacji zdrowotnej, co daje poczucie bezpieczeństwa. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni p. doktorowi za prawidłowe postawienie diagnozy(a nie było to łatwe), co pozwoliło szybko podjąć decyzję, pozwalającą podjąć skuteczne leczenia.

Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta potrafi podnieść na duchu jasno wytłumaczyć w czym problem i dodać otuchy

Najlepszy lekarz !!!Bardzo uprzejmy poświeca pacjentowi maximum czasu!Wszystko dokładnie wytłumaczy!

Bardzo miły i ambitny lekarz, z dużą cierpliwością i dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo pomógł mojej mamie, chorej na rzadką chorobę. Zdecydowanie godny polecenia!

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM,DOKŁADNY MĄDRY Z ODPOWIEDNIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA.

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM,DOKŁADNY MĄDRY Z ODPOWIEDNIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA.

cała moja opinia wyraża się w /w pytaniach. Dziękuję panie doktorze za opiekę nad moim mężem w czasie pobytu w szpitalu.Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. H. Olejnik

cała moja opinia wyraża się w /w pytaniach.
H. Olejnik

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Wrocław"?

Gabinet lekarski

59-220 Legnica
Legnica
Złotoryja
Wrocław
Katedra i Klinika Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej Akademii Medycznej we Wrocławiu
Wrocław