lekarz Andrzej Koppa

Neurolog

dr.Koppa jest zdecydowanie dobrym specjalista.Rowniez neurologiem z powolania,wzbudza zaufanie wsrod pacjentow,poswieca pacjentowi duzo uwagi jesli chodzi o porady neurologiczne.sumienny,oraz uprzejmy.spelnil moje oczekiwania i jestem zadowolonsa z jego porad nurologicznych.

Prawdziwy lekarz z powołania-Doktor Judym naszych czasów/których już tak niewielu w tym XXI wieku/.Cierpiliwy,uprzejmy a przede wszystkim przemiły w stosunku do pacjenta.Bardzo wysoko oceniam jego wiedzę i fachowość jako lekarza w tak moim zdaniem trudnej dziedzinie medycyny jaką jest neurologia.Dziękuję Panu za każdy poświęcony mi czas i życzę wszystkiego co najlepsze a najwiecej dużo dobrego zdrowia.

Gosia.Jestem po wypadku samochodowym i z ten lekarz potrafił wyprowadzić mnie na prostą.Poleciłabym Go naprawdę każdemu potrzebującemu pomocy.Jest lekarzem z powołania,który przede wszystkim słucha pacjenta,a nie narzuca i nie pokazuje swojej wyższości,a przy okazji pomaga(to najważniejsze!!!).Dziękuję panie Doktorze za wszystko!!!

Bardzo dobry specjalista o dużym doświadczeniu ,miły,uprzejmy bardzo dużo czasu poświęca dla pacjenta,komunikatywny,wzbudza zaufanie.Polecam.

Bardzo dobry specjalista o dużym doświadczeniu ,miły,uprzejmy
bardzo dużo czasu poświęca dla pacjenta,komunikatywny,wzbudza zaufanie.Polecam.

Lekarz z powołania ,umie słuchać,bardzo miły ,poświęca dużo czasu ,szuka przyczyny ,wysyła na badania .Godny polecenia.Więcej jest potrzebnych takich lekarzy.