lekarz Andrzej Koppa

Neurolog

Prawdziwy lekarz z powołania-Doktor Judym naszych czasów/których już tak niewielu w tym XXI wieku/.Cierpiliwy,uprzejmy a przede wszystkim przemiły w stosunku do pacjenta.Bardzo wysoko oceniam jego wiedzę i fachowość jako lekarza w tak moim zdaniem trudnej dziedzinie medycyny jaką jest neurologia.Dziękuję Panu za każdy poświęcony mi czas i życzę wszystkiego co najlepsze a najwiecej dużo dobrego zdrowia.

dr.Koppa jest zdecydowanie dobrym specjalista.Rowniez neurologiem z powolania,wzbudza zaufanie wsrod pacjentow,poswieca pacjentowi duzo uwagi jesli chodzi o porady neurologiczne.sumienny,oraz uprzejmy.spelnil moje oczekiwania i jestem zadowolonsa z jego porad nurologicznych.

Gosia.Jestem po wypadku samochodowym i z ten lekarz potrafił wyprowadzić mnie na prostą.Poleciłabym Go naprawdę każdemu potrzebującemu pomocy.Jest lekarzem z powołania,który przede wszystkim słucha pacjenta,a nie narzuca i nie pokazuje swojej wyższości,a przy okazji pomaga(to najważniejsze!!!).Dziękuję panie Doktorze za wszystko!!!

Lekarz z powołania ,umie słuchać,bardzo miły ,poświęca dużo czasu ,szuka przyczyny ,wysyła na badania .Godny polecenia.Więcej jest potrzebnych takich lekarzy.

Bardzo dobry specjalista o dużym doświadczeniu ,miły,uprzejmy bardzo dużo czasu poświęca dla pacjenta,komunikatywny,wzbudza zaufanie.Polecam.

Bardzo dobry specjalista o dużym doświadczeniu ,miły,uprzejmy
bardzo dużo czasu poświęca dla pacjenta,komunikatywny,wzbudza zaufanie.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Śrem"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
78-230 Karlino
Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
75-581 Koszalin
SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "DZIEKANKA" im. Aleksandra Piotrowskiego
Poznańska 15
62-200 Gniezno
NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
ulica Chudoby 16 A
NZOZ "NOVAMED"
ulica Pałacowa 40
62-250 Czerniejewo
SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
ulica Poznańska 15

60-687 Poznań
Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań
Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem
NZOZ SLA INTERMEDICA Sp. z o.o.
plac Wachowiaka 9
62-100 Wągrowiec