lekarz Andrzej Korniluk

Najlepszy lekarz jaki tylko może być. Inteligentny, posiadający wysoki poziom kultury osobistej i przede wszystkim traktujący kobietę, jak człowieka, a nie kawałek mięsa. Nie wyobrażam sobie powierzyć prowadzenia oraz rozwiązania ciąży nikomu innemu. Podkreślam jeszcze raz najlepszy.

U doktora bylam na 1 dopiero wizycie zastanawia mnie czy doktor standardowo kazdej ciezarnej zleca badania do wykonania testu Pappa tzn.badania prenatalne, czy tylko kiedy widzi wskazania.Czy ktos mial zlecone bez konkretnych wskazan?Pierwsza ciaze prowadzil dr.Sprawka mialam jedynie robione usg wykluczajace ewentualne wady plodu w 1 trymestrze.

Do dr. Korniluka chodzę od początku swojej ciąży tj. od października. Jestem bardzo zadowolona - jest to lekarz z prawdziwego powołania - kompetentny, delikatny, wszystko zawsze wyjaśni i wytłumaczy a przy tym kulturalny i uprzejmy. Ja często mam dużo pytań a dr Korniluk zawsze mi wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy - i co najważniejsze człowiek nie krępuje się o nic zapytać, nawet jeżeli kwestia mnie nurtująca może wydawać się na pierwszy rzut oka błaha. Nigdy też nie odczułam jakiegokolwiek pośpiechu czy zniecierpliwienia. Komfortem również jest to, że zawsze mogę zadzwonić jak mnie coś trapi i uzyskać pomoc. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Tak Dobrego Lekarza. Polecam z czystym sumieniem.

Tego lekarza poleciła mi siostra, kiedy zaszłam w ciążę po jednym poronieniu. Przyznam, że byłam bardzo problemową pacjentką a dr spełnił wszystkie moje oczekiwania. Miły, delikatny, spokojnie i rzeczowo odpowiadał na wszystkie pytania. Często do ni9ego dzwoniłam i zawsze służył pomocą. Cena za wizytę też myślę, że nie jest wygórowana. Kiedy zaczął się poród dr nie było w szpitalu, lecz "przekazał" mnie lekarzowi na dyżurze, który często do mnie zaglądał i bardzo mi pomógł w ostatniej fazie porodu. Po porodzie dr Korniluk także wykazuje zainteresowanie na sali położnictwa. Jedyną rzeczą do której mogłabym się przyczepić to to, że nie mierzył mi ciśnienia i ani razu nie miałam robionego KTG, na szczęści wszystko było ok. Ale z drugim dzieckiem na pewno się o nie upomnę.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Przy badaniu nie czułam skrępowania, czy dyskomfortu.Prowadził moją ciążę od początku do końca, a wspomnę że była to zagrożona ciąża bliźniacza z komplikacjami. Zlecił wszystkie potrzebne badania, odpowiedział na każde pytanie,kiedy było potrzeba skierował do szpitala. Dzięki jego fachowej opiece na świecie pojawiły się moje małe dwa aniołki.

Niestety zawiodłam się bardzo na kompetencjach tego lekarza. Prowadził moją pierwszą ciążę i nie wykrył bardzo dużo wad u płodu m.in. wada serca- całkowity kanał przedsionkowo-komorowy, stopa końsko-szpotawa o Zespole Downa nie wspominając bo tą wadę tylko Specjaliści są w stanie wykryć a Pan Korniluk niestety do nich nie należy...

Zdecydowanie polecam tego lekarza, wytłumaczył mój problem po uprzednim dokładnym wywiadzie i badaniach, przepisał leki, zrobił badania i polecił także przyjść później zrobić USG, żeby upewnić się, czy może problem nie leży gdzieś głębiej. Bardzo uprzejmy i miły, zdecydowanie polecam.

Polecam wszystkim tego lekarza ,miałam bardzo poważne problemy z zajściem w ciążę ,leczyłam się rok czasu lekarz mnie tak wyprowadził ze moje wyniki były jak u zdrowej kobiety dziś moje dzieciątko ma już 10 miesięcy ...a lekarza nie zmieniłam chodzę nadal do dr.Korniluka i nie zamieniłabym go na żadnego innego ....

Polecam wszystkim znajomym. Po złych doświadczeniach z wcześniejszym lekarzem jestem w 100% zadowolona z wizyt u dr Korniluka. Lekarz kompetentny, miły i mi (mam 20 lat) wszystko dokładnie tłumaczy. Dodatkowo dzwonię kiedy tylko coś jest nie tak - zawsze wszystko chętnie wyjaśnia i uspokaja.

Wszystkim niezdecydowanym z wyborem dobrego ginekologa szczerze polecam dr Korniluka. To przede wszystkim świetny specjalista- kompetentny i rzeczowy a przy tym miły i życzliwy człowiek. Dzięki jego trafnej diagnozie i zaleceniom moja ciąża, pomimo początkowych komplikacji przebiegła bezproblemowo i dziś jestem szczęśliwą mamą ślicznej córeczki.