prof. dr hab. n. med. Andrzej Kościukiewicz

Lekarz godny polecenia. Wysłuchał, trafnie postawił diagnozę i idealnie dobrał leczenie. Dziękuję bo naprawdę pomógł mi Pan doktor.

Chciałbym podziękować Panu doktorowi za udzieloną mi pomoc w przychodni w Dziwnowie Podejście do pacjenta pełen profesjonalizm -trafność diagnozy okazała się skuteczna Gorąco polecamy Pana doktora --Należy do lekarzy których trzeba doceniać Dziękuję i Pozdrawiam

Dziękuję i Pozdrawiam

Jestem w trakcie leczenia u tego pana. Jest to bardzo dobry lekarz. Podchodzi sumiennie do swojego zawodu. Ma podejście do dzieci. Serdecznie polecam.

Lekarz konkretny , kompetentny, zna sie na rzeczy.Potrafi postawic diagnoze co do choroby itd. naprawde warto go polecic kazdemu, mało jest takich lekarzy jak p.Dr.A.Kosciukiewicz.Z cała rodzina chodzimy juz od . ok. 10 lat i kazdy ma b.dobre zdanie , nie zamienimy go na innego, ten jest sprawdzony.Pozdrawiam lekarza i wszystkich dodajacych komentarze.Pacjentka z rodzina

Świetny i konkretny lekarz ,moje oceny mówią wszystko !!!

Świetny i konkretny lekarz ,moje oceny mówią wszystko !!!

zna się na rzeczy. WZBUDZA ZAUFANIE, DIAGNOZĘ POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ LEKI OD RAZU ZADZIAŁAŁY. POLECAM PANA DOKTORA JANUSZ Z KAMIENIA POMORSKIEGO

zna się na rzeczy. WZBUDZA ZAUFANIE, DIAGNOZĘ POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ
LEKI OD RAZU ZADZIAŁAŁY. POLECAM PANA DOKTORA