dr n. med. Andrzej Kowal

Chirurg dziecięcy

Witam. My na szczęście u dr Kowala byliśmy tylko na wizycie co prawda prywatnej która kosztów nas 150zł a wizyta trwała 4 minuty z zegarkiem w ręku! Mamy problemy że spodziectwem przy czym, dobrze dziecka nie rozebralam z pampersa a lekarz postawił diagnozę o której wiedziałam, tylko nawet nie powiedział jaki to rodzaj spodziectwa. Powiedział tylko że na operacje jest za późno a wtedy dziecko miało 6miesiwcy ale i tak kazał się umówić na ta operacje!!! Jestem przerażona do tej pory tym człowiekiem. Nie polecam tego niby lekarza nie zna się facet na rzeczy. Operacja na spodziectwo zaczyna się od całkowitego ściągnięcia napletka ponieważ jest mniejsze ryzyko powikłań po operacyjnych,zakażen itd (dla niego nie było to problemem). Lekarz który nic nie tlumaczy. Wychodzi z założenia że on wszystko wie a ty nie musisz. A jak chcesz wiedzieć to jest od tego internet. Dla nas to mniej niż 0 tylko szczęście od Boga ze na tym świecie są też lekarze z powołania i nieba Ci uchyla żeby małej istocie nic się złego już nie przytrafiło a operacja to tylko zły sen który zaraz minie!

Odradzam! swego czasu bardzo mu zaufaliśmy i to był nasz błąd! Synkowi zrobił 6 operacji spodziectwa- postać ciężka. Teraz okazuje się, że co najmniej 4 ostatnie były zupełnie niepotrzebne, bo nic nowego nie wniosły, a tylko stworzyły nowe blizny i zrosty. Doktor co roku ciął, efektów za bardzo nie było, tłumaczył, że wszystko trzeba robić małymi kroczkami...ufaliśmy, że tak trzeba skoro mówi to doświadczony specjalista. W końcu doszło do całkowitego pogrążenia prącia i efekt był koszmarny. Płakałam cały dzień po zdjęciu opatrunków. Zaczęliśmy chodzić po innych specjalistach i okazało się, że cewka była bardzo króciutka i nie została wcale zrekonstruowana (między innymi ona powodowała ściąganie siusiaka do brzucha) a doktor od zawsze nam mówił , że z cewką jest wszystko dobrze i powinniśmy się z tego cieszyć! W tej chwili poprawia wszystko inny lekarz. Dlatego baaardzo odradzam dr Kowala!!!! moje dziecko mogłaby być już dawno po wszystkim, a teraz przez tego człowieka czekają go jeszcze co najmniej 3 operacje. Bardzo nas zawiódł!!!

Ja polecam Pana doktora, mój syn po 2 nieudanych operacjach spodziectwa trafił do Pana doktora i wszystko udało się za pierwszym razem. Super kontakt, cierpliwość do rozhisteryzowanej mamy i wspaniałe podejście do dziecka. Dziękuję Panie doktorze !!!

Byłam z synkiem w kwietniu na wizycie u Pana dr i wyszłam z uśmiechem na twarzy.Tak pogodnego i fachowego lekarza rzadko można spotkać.W październiku syn miał zabieg na przepuklinę pępkową i też dr Kowal super się zachował wobec nas a w szczególności do syna. Polecam i pozdrawiam Pana dr.!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)