lekarz Andrzej Kowalski

Kardiolog

Wysyłał mojego dziadka do grobu, dawał 2 lata życia, mówił że tylko przeszczep uratuje tymczasem żyje bez przeszczepu pod okiem innego lekarza i ma się bardzo dobrze.

Bardzo dobry, godny polecenia lekarz. Leczy się u niego cała moja rodzina z różnymi dolegliwościami, nie tylko kardiologicznymi. Szczerze polecam.

Byłam tylko i zmieniłam lekarza. Za wizytę 100 złotych za usg kolejna kaska.

Byłam tylko i zmieniłam lekarza.
Za wizytę 100 złotych za usg kolejna kaska.

120 zł zwykła wizyta plus inne badania to kolejna kasa. Fatalny lekarz. Nie polecam go ze względu na złe diagnozy, wali te same leki dla każdego. Mnie dawał te same co mojej mamie. Wszystkich traktuje marginalnie. Przepraszam, ale dobry lekarz nie daje trzech rodzajów leków na ciśnienie tylko jeden, a skuteczny. Leczyłam się u niego i zmieniłam lekarza. Choroba zanikła,a u Pana Dr Kowalskiego..... bez komentarza. Nie polecam tego "doktora". Wszystkich ma za nic...

120 zł zwykła wizyta plus inne badania to kolejna kasa.
Nie polecam tego "doktora".
Wszystkich ma za nic...

Bardzo długo chodziłam z moimi dolegliwościami od lekarza do lekarza (jeden z nich nawet powiedział ze jak mu się robić nie chce to też go tak boli). Lekarz Andrzej Kowalski najpierw zrobił USG i znalazł przyczynę , dalej to już była działka chirurgów ale dzięki temu że Sam pokierował trafiłam w dobre ręce i żyję!!!

Bardzo kompetentny lekarz. Po pierwszej wizycie postawił diagnozę, którą potwierdził badaniami w szpitalu. Wcześniej po pobycie w 3 szpitalach nikt nie wpadł na pomysł, że może to być guz nadnercza. Wiem,że czeka mnie leczenie endokrynologiczne. Modlę się, abym spotkał w dalszym leczeniu takiego lekarza. Zdecydowanie POLECAM.

Zdecydowanie polecam tego CZŁOWIEKA, który przy okazji jest BARDZO DOBRYM LEKARZEM. Wysłucha i stawia dobrą diagnozę

Moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem. Z moją chorobą poradził sobie. NIe wysyłał mnie do szpitala jak inni żeby podnieść statystykę. Jeździłam do lekarza rok czasu i teraz jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim Doktora Kowalskiego.

Byłam kilka razy z wizytą. czuje sie zdecydowanie lepiej. Ostatnio rozmawiałam ze starszym Panem, powiedział, że Dr Kowalski uratował mi życie. Polecam lekarza.

świetny lekarz, polecam serdecznie :) pomógł mi w mojej chorobie, jestem zdrowa

świetny lekarz, polecam serdecznie :) pomógł mi w mojej chorobie, jestem zdrowa