dr n. med. Andrzej Kowalski

Dalej mam niestrawność po wizycie u Pana doktora. Kompetencje pozostawiają wiele do życzenia. Brak podejścia z szacunkiem do pacjentki (wypadałoby aby działało to w obie strony). Byłam na wizycie w poradni w szpitalu. Po rozebraniu się i podejściu na fotel zauważyłam brak podkładu higienicznego. Pan doktor w lekceważący sposób kazał sobie wziąć i rozłożyć. Podważył wyniki cytologii płynnej, która jest zalecana i uważana za najdokładniejszą. Niestety nic nie wyjaśnił. Jedynie co na plus całej wizyty to wypisanie skierowania na badania.

Pan doktor potraktował mnie jak natręta Miałam wrażenie, że przerwałam drzemkę pana doktora. Badanie trwało razem z wywiadem może 5 minut. Mimo dolegliwości nie otrzymałam żadnego wyjaśnienia dotyczącego mojej przypadłości zdrowotnej. Poszłam do Pana doktora z bólem i wyszłam bardzo zawiedziona. Musiałam szukać pomocy gdzie indziej. Nie polecam

Bardzo wyrozumiały lekarz, potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjentkę z poczuciem humoru, kompetentny i trafnie stawia diagnozę. Leczę się u doktora od lat i się nie zawiodłam. Polecam

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Jeżeli kobieta idąc do ginekologa nastawia się na "słodko-pierdzącą" rozmowę i traktowanie jak księżniczkę, to nie ma po co iść do doktora Kowalskiego. Doktor prowadzi moją pierwszą ciążę, jest miłą i bardzo uprzejmą osobą, cierpliwą, nie ma dla niego głupich pytań. Polecam z czystym sumieniem.

Wspaniały lekarz. Prowadził nam ciążę bliźniaczą. Fachowe i miłe podejście do pacjenta. W ostatnim trymestrze czułam się otoczona wyjątkową opieką. Zawsze mogłam zadzwonić,, gdy miałam jakieś wątpliwości. A jestem wielka panikarą. Cesarka wykonana wzorowo. Ogólnie oddział któremu szefuje tem lekarz mimo remontu jest godny polecenia. Opanowany profesjonalista. Polecam.

Bardzo konkretny lekarz. Może nie jest gadułą ale mówi o faktach i nie rozwodzi sie nad niepotrzebnymi wątkami. Polecam!!!

Mam złe zdanie o Panu doktorze, pomimo, albo, że właśnie nie byłam jego pacjentką, to po porodzie w szpitalu, kiedy miałam problemy potraktował mnie okropnie. O nieuprzejmości nie wspomnę......trochę łez popłynęło......

Wspaniały, kompetentny fachowiec, serdecznie polecam, prowadzi mją pierwszą ciążę, nie wiem skąd negatywne opinie na jego temat-pewnie od rozhisteryzowanych i roztrzęsionych nad sobą panikarek. Prawda jest taka,że Pan doktor jest życzliwy,miły i uprzejmy jak ktoś jest normalny-jak widzę nieraz w kolejce te gwiazdy które idą do niego na wizytę to aż mu współczuję. Ja chodzę z mężem na wizyty co miesiąc i Pan Kowalski jest dla nas zawsze super, pogodny i absolutnie nigdy mnie nie uraził i nie zraził do siebie( a dodam że to już końcówka ciąży), mam do niego 100% zaufania jako do specjalisty!

Pan doktor prowadzi moją trzecią ciążę i nie mam zastrzeżeń ,jest dobrym fachowcem tłumaczy wszystko zrozumiale .Dla mnie zawsze uprzejmy,miły ,wesoły.Pierwszy poród miałam z powikłaniami lecz nie rodziłam w Sulęcińskim szpitalu czego pózniej żałowałam,drugi poród pan dr.Kowalski zakończył cesarskim cięciem, opieka bardzo dobra po c.c.Jestem przed trzecim porodem ,ale opiekę w ciąży mam znakomita.Więcej takich lekarzy!!!

Trochę zdziwiły mnie ostatnie komentarze na temat doktora Kowalskiego. Dla mnie, jak i trzy lata temu gdy nie musiał, bo nie on był moim ginekologiem, tak i teraz jest bardzo dobrym, konkretnym i wzbudzajacym zaufanie lekarzem. Jak powie, że jest dobrze , to wiem , że tak jest. Polecam.