dr n. med. Andrzej Kowalski

3,9
3,6

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Jeżeli kobieta idąc do ginekologa nastawia się na "słodko-pierdzącą" rozmowę i traktowanie jak księżniczkę, to nie ma po co iść do doktora Kowalskiego. Doktor prowadzi moją pierwszą ciążę, jest miłą i bardzo uprzejmą osobą, cierpliwą, nie ma dla niego głupich pytań. Polecam z czystym sumieniem.

Wspaniały, kompetentny fachowiec, serdecznie polecam, prowadzi mją pierwszą ciążę, nie wiem skąd negatywne opinie na jego temat-pewnie od rozhisteryzowanych i roztrzęsionych nad sobą panikarek. Prawda jest taka,że Pan doktor jest życzliwy,miły i uprzejmy jak ktoś jest normalny-jak widzę nieraz w kolejce te gwiazdy które idą do niego na wizytę to aż mu współczuję. Ja chodzę z mężem na wizyty co miesiąc i Pan Kowalski jest dla nas zawsze super, pogodny i absolutnie nigdy mnie nie uraził i nie zraził do siebie( a dodam że to już końcówka ciąży), mam do niego 100% zaufania jako do specjalisty!

Wspaniały lekarz. Prowadził nam ciążę bliźniaczą. Fachowe i miłe podejście do pacjenta. W ostatnim trymestrze czułam się otoczona wyjątkową opieką. Zawsze mogłam zadzwonić,, gdy miałam jakieś wątpliwości. A jestem wielka panikarą. Cesarka wykonana wzorowo. Ogólnie oddział któremu szefuje tem lekarz mimo remontu jest godny polecenia. Opanowany profesjonalista. Polecam.

Bardzo konkretny lekarz. Może nie jest gadułą ale mówi o faktach i nie rozwodzi sie nad niepotrzebnymi wątkami. Polecam!!!

Pan doktor prowadzi moją trzecią ciążę i nie mam zastrzeżeń ,jest dobrym fachowcem tłumaczy wszystko zrozumiale .Dla mnie zawsze uprzejmy,miły ,wesoły.Pierwszy poród miałam z powikłaniami lecz nie rodziłam w Sulęcińskim szpitalu czego pózniej żałowałam,drugi poród pan dr.Kowalski zakończył cesarskim cięciem, opieka bardzo dobra po c.c.Jestem przed trzecim porodem ,ale opiekę w ciąży mam znakomita.Więcej takich lekarzy!!!

Trochę zdziwiły mnie ostatnie komentarze na temat doktora Kowalskiego. Dla mnie, jak i trzy lata temu gdy nie musiał, bo nie on był moim ginekologiem, tak i teraz jest bardzo dobrym, konkretnym i wzbudzajacym zaufanie lekarzem. Jak powie, że jest dobrze , to wiem , że tak jest. Polecam.

Drogie Panie, oceńcie same? Czy po 12 latach leczenia u Pana dr Kowalskiego pacjentka zasłużyła sobie na tekst: " Czy Pani poroni w domu czy w szpitalu, dla mnie nie ma znaczenia. Zawołałem Panią do szpitala, żeby mnie Pani w gazetach nie obsmarowała"!!!!!! To jet 100 procentowy profesjonalizm i dbałość o pacjentkę! Stracił Pan Panie doktorze wierną pacjentkę. Zastanówcie się drogie Panie czy chcecie powierzać życie swoje i swojego dziecka komuś takiemu.

Pan Kowalski prowadził moje 2 ciąże i wykonał u mnie 2 cesarki byłam bardzo zadowolona i polecałam tego lekarza w 100%niedawno poszłam do niego z 3 ciążą pełna optymizmu i radośći to spotkało mnie ogromne rozczarowanie potraktował mnie jak ostatni cham krzyczał na mnie w gabinecie i pomimo że widział jak płaczę to tym bardziej potraktował mnie w sposób okropny - nigdy więcej juz nie pójdę do tego pana i jestem bardzo zawiedziona oraz zdziwiona co się z tym panem stało że się tak zachowuje!najgorsze jest to ,że coraz częściej słyszę bardzo złą opinię o tym lekarzu!!!

Leczyłam się u dr Kowalskiego wiele lat,najpierw torbiel jajnika,póżniej podwyższona prolaktyna ,potem problemy z zajściem w ciąże,udało się, bardzo polecam jest profesjonalistą a w dodatku bardzo miły,poświęca dużo czasu pacjentce,lepszego nie znam nawet innej specjalizacji.

BARDZO MIŁY UPRZEJMY GODNY ZAUFANIA POLECAM

BARDZO MIŁY UPRZEJMY GODNY ZAUFANIA POLECAM