dr n. med. Andrzej Kowalski

Drogie Panie, oceńcie same? Czy po 12 latach leczenia u Pana dr Kowalskiego pacjentka zasłużyła sobie na tekst: " Czy Pani poroni w domu czy w szpitalu, dla mnie nie ma znaczenia. Zawołałem Panią do szpitala, żeby mnie Pani w gazetach nie obsmarowała"!!!!!! To jet 100 procentowy profesjonalizm i dbałość o pacjentkę! Stracił Pan Panie doktorze wierną pacjentkę. Zastanówcie się drogie Panie czy chcecie powierzać życie swoje i swojego dziecka komuś takiemu.

Tragedia ten lekarz każdą pacjentke traktuję jak następną sztukę. Może kiedyś był dobrym lekarzem, ale teraz już na pewno nie jest.

Pan Kowalski prowadził moje 2 ciąże i wykonał u mnie 2 cesarki byłam bardzo zadowolona i polecałam tego lekarza w 100%niedawno poszłam do niego z 3 ciążą pełna optymizmu i radośći to spotkało mnie ogromne rozczarowanie potraktował mnie jak ostatni cham krzyczał na mnie w gabinecie i pomimo że widział jak płaczę to tym bardziej potraktował mnie w sposób okropny - nigdy więcej juz nie pójdę do tego pana i jestem bardzo zawiedziona oraz zdziwiona co się z tym panem stało że się tak zachowuje!najgorsze jest to ,że coraz częściej słyszę bardzo złą opinię o tym lekarzu!!!

BARDZO MIŁY UPRZEJMY GODNY ZAUFANIA POLECAM

BARDZO MIŁY UPRZEJMY GODNY ZAUFANIA POLECAM

Czytam opinie Państwa i zastanawiam się czy to ten sam Andrzej Kowalski... bo nic mi tu nie pasuje. Ten "mój" pan doktor to nieokrzesany cham i zarozumialec, zero szacunku dla kobiet. Czyżby rozdwojenie jaźni...pierwowzór do znanego filmu...?

Czyżby rozdwojenie jaźni...pierwowzór do znanego filmu...?

Leczyłam się u dr Kowalskiego wiele lat,najpierw torbiel jajnika,póżniej podwyższona prolaktyna ,potem problemy z zajściem w ciąże,udało się, bardzo polecam jest profesjonalistą a w dodatku bardzo miły,poświęca dużo czasu pacjentce,lepszego nie znam nawet innej specjalizacji.

Korzystałam z usług wielu lekarzy ginekologów, ale pan Andrzej jest zdecydowanie najbardziej kompetentny, uprzejmy i życzliwy. Jest dokładny i wszystko szczegółowo tłumaczy. Jestem zadowolona, że w koncu trafiłam na porządnego ginekologa.

Miałam styczność z wieloma lekarzami ginekologami ,lecz zaufanie mam tylko do tego lekarza szybko diagnozuje chorobę ,urodziłam z nim dwoje zdrowych dzieci.Jest miły uprzejmy na każde moje pytanie odpowie, wytłumaczy.Naprawdę godny polecenia !!!

Doktor Kowalski jest lekarzem do którego mam pełne zaufanie a przy tym jest niezwykle miłym człowiekiem.

Pan Kowalski na samym wejściu do gabinetu wzbudza sympatię, jest przyjemny i kompetentny. Korzystałam z usługi prywatnie, jednak z opinii koleżanek wiem, że wizyty publiczne niczym się nie różnią.