dr n. med. Andrzej Koziarski

Neurochirurg

Wspaniały LEKARZ SPECJALISTA, operował u mojej żony niezwykle skomplikowany w położeniu guz kąta mostowo-móżdżkowego, który dotykał już pnia mózgowego i opleciony był naokoło nerwami. Nikt z lekarzy w Warszawie nie dawał żadnej pewności udanego zabiegu a skutkami i powikłaniami pooperacyjnymi straszyli moją żonę. Jedynie dwaj Panowie Profesorowie, prof. J. Podgórski i prof. A. Koziarski, z WIM przekonali moją żonę aby poddała się operacji, wzbudzili ogromne zaufanie u pacjentki, mówiąc, że wszystko będzie dobrze. Poprzednicy uprzedzali, że operacja może się skończyć ze skutkiem śmiertelnym... i to wystarczyło, że żona z tym ostrzeżeniem i guzem w głowie czekała ponad 6 lat, aż prof. Podgórski stwierdził, że czekać już nie można a zabieg będzie udany. Operacji dokonał profesor A. Koziarski, WSPANIALE, NIE USZKADZAJĄC ŻADNEGO NERWU, BEZ KOMPLIKACJI I PORAŻENIA TWARZY I NERWU TRÓJDZIELNEGO. Dzisiaj jest 10 dni po operacji i żona przebywa już w domu samodzielnie poruszając się i powoli wracając do codziennych swoich zainteresowań i czynności. JESTEŚMY DOZGONNIE WDZIĘCZNI PANIE PROFESORZE ZA MISTRZOWSKIE, PRECYZYJNE RĘCE, OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE...

Prawie pięć lat ciesze się zdrowiem i życiem dzięki wspaniałemu neurochirurgowi jakim jest docent Andrzej Koziarski. Gdy dowiedział się że mam ogromnego oponiaka nie musiałam długo czekać na operację, pomimo długich terminów. Wszystko miałam kompetentnie wyjaśnione co mnie czeka i jakie mogą być komplikacje. Po operacji i tygodniu opieki wróciłam do domu szczęśliwa. Ja i moja rodzina bardzo dziękujemy docentowi Koziarskiemu za to że żyje. Polecam wszystkim.

Miałam ogromne szczęście trafiając ,,pod nóż" Pana Profesora Koziarskiego, człowieka niezwykle mądrego, konkretnego, świetnego specjalisty. Czuję się bardzo dobrze. Operacja przebiegła bez powikłań.

Cóż można o profesorze napisać ? Po prostu wysoki poziom swiatowy. On i jego zespół to profesjonalisci w każdym calu. Wszystkiego najlepszego.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Jestem bardzo wdzięczna za udaną operację syna/usunięcie nerwiaka/.Pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz i człowiek.
Jestem bardzo wdzięczna za udaną operację syna/usunięcie nerwiaka/.Pozdrawiam.

WSPANIAŁY SPECJALISTA DZIĘKI NIEMU ŻYJĘ I FUNKCJONUJĘ SAMODZIELNIE.DWA LATA TEMU ZOPEROWAŁ MNIE Z POWODU DUŻEGO OPONIAKA KĄTA MÓŻDŻKOWEGO ,CHOĆ NEUROCHIRURG Z BIAŁEGOSTOKU NIE CHCIAŁ WYKONAĆ TEJ OPERACJI.JESTEM MU DOZGONNIE WDZIĘCZNA I CAŁA MOJA RODZINA TAKŻE.JESTEM SZCZĘŚLIWĄ BABCIĄ OD 5 MIESIĘCY.DZIĘKI PANU KOZIARSKIEMU ZNOWU CHCE MI SIĘ ŻYĆ .ŻAŁUJĘ TYLKO,ŻE TAK NIEWIELU JEST TAK WSPANIAŁYCH PROFESJONALISTÓW I LUDZ JEDNOCZEŚNIE.PANU DOKTOROWI ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I OBY JAK NAJDŁUŻEJ MÓGŁ LECZYĆ LUDZI.

Doskonały specjalista ,pełen profesjonalizm ,nieprzeciętny umysł ,niespotykanie zręczny !!!!! Ma dar przekonywania i zarządzania ,nawet najtrudniejszymi pacjentami !! Polecam ! Może mało wylewny ,ale to nie ma znaczenia ,gdy walczysz o życie i sprawność !

Specjalista jakich mało. Uratował mi syna. Dziękuję, Małgorzata D.

Specjalista jakich mało. Uratował mi syna. Dziękuję, Małgorzata D.

polecam kompetencja i wiedza na 100%. podejmuje się operacji, których inni by się nie podjęli.

polecam
kompetencja i wiedza na 100%.
podejmuje się operacji, których inni by się nie podjęli.

Cztery lata temu wykonał operację oponiaka. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna,że żyję. Niech BÓG i los obdarzą Go zdrowiem i satysfakcją z wykonywanego zawodu. Takich lekarzy nam potrzeba na najniższych szczeblach opieki zdrowotnej. A szkoda, że ich tam nie ma. Dziękuję bardzo Panie doktorze. Ewa K

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki