Ten lekarz poprzez swoje zaniedbania niemalże zabił mnie i moje dziecko! Ciąża przebiegała książkowo, do momentu aż pojawiło się nadciśnienie. Zbagatelizowane. Doprowadziło to do bardzo ciężkiego zatrucia ciążowego!!! Unikajcie tego konowała!!!

na gorszego lekarza w ciąży nie mogłam trafić, ale to jest tak jak się człowiek sugeruje opiniami innych, zero profesjonalizmu, olewackie podjście do pacjentki, odwoluje wizyty bo mus ie nie oplaci do 5 pacjentek przyjezdzac, chore to..

BArdzo dobry lekarz, chodziłam do różnych lekarzy ale od końca pierwszej ciązy pozostałam jednak u dr. A. Kozłowskiego i prowadzi aktualnie moją czwartą ciąże i mam do niego zaufanie a to bardzo ważne w ciąży. Polecam

Ten lekarz prowadził dwie moje ciąże i był przy porodach, uważa, że nie mogłam trafić na lepszego lekarza.

Myślę że jest dobrym specjalistą ds. ciąży jednak martwi mnie to że odwleka badania usg. pierwsze miałam w 13tc. generalnie pozytyw

Bardzo dobry lekarz, narazie lepszego nie znalazłam, pomimo dojazdów z Warszawy

Bardzo dobry lekarz, narazie lepszego nie znalazłam, pomimo dojazdów z Warszawy

Lekarz prowadzi mają ciaże, na początku miałam problemy. Ten lekarz jest trzecim u którego byłam i na pewno go nie zmienie. Polecam.