Andrzej Kozłowski

Neurochirurg

Jestem już 2 tygodnie po operacji L5/S1 i czuję się świetnie. Zdecydowanie polecam kontakt z dr. Kozłowskim, wytłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i rozwiewający wszelkie obawy. Trochę mi brakowało po wykonanym zabiegu poświęcenia trochę więcej czasu na wytłumaczenie co i jak ale cóż zarówno długi weekend jak i ilość pacjentów w pewien sposób usprawiedliwia "pośpiech" w tej kwestii. Najważniejsze wytyczne zostały podane, więc brak uwag ☺. Zabieg bez komplikacji i to się liczy najbardziej 😀.

Neurochirurg p. dr. Kozłowski Andrzej to serdeczny i konkretny fachowiec. Rzeczowo wyjaśnił moje wątpliwości.Po operacji kręgosłupa którą wykonał mi z dr. Piekarskim (którego oceniam również b. wysoko) w miłej atmosferze o. chirurgii w Bielsku Podlaskim odczuwam jedynie minimalny ból jak to po skaleczeniu. Można pomarzyć by wszędzie była taka opieka medyczna, polecam. Leszek.Z

Leszek.Z

Polecam każdemu kto cierpi na kręgosłup w ełku przyjmuje prywatnie w soboty od 8 godz miałem 3 zabiegi po każdym czuje się jak nowo narodzony a co żadkie cholernie miły doktor:-)

Witam wszystkich . Mariusz G. z Łomży. Jestem 4 dni po operacji : "FENESTRACJA L5/S1 LEWOSTRONNA I USUNIĘCIE J. MACIEŻDŻYSTEGO L5/S1", przez zespół Dr. Pawła Piekarskiego i Dr Andrzeja Kozłowskiego w Bielsku Podlaskim. Ludziska to najlepsi specjaliści jakich spotkałem. Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne opinie. Mistrzostwo świata. 3 lata spędzone na zastrzykach bez sensu.Inni lekarze byli takiego zdania:"chodzisz pan to chodź, jak się przewrócisz to dopiero operacja". Większość myśli że operacja kręgosłupa wiąże się z ryzykiem wylądowania na wózku. Nigdy w życiu!! Malutki bezinwazyjny zabieg. Do samego końca czułem się bezpiecznie. ...

Malutki bezinwazyjny zabieg. Do samego końca czułem się bezpiecznie. Na drugi dzień po operacji chodziłem już na własnych nogach.

Wszystkie oceny na 5+! Pierwszy raz spotkałem tak miłego i życzliwego lekarza. Wszystko dokładnie objaśniał i wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Operował mi L4/L5 wstawiając implant dysku i stabilizację. Jestem z wykonanej operacji bardzo zadowolony. Polecam wszystkim tego neurochirurga! To prawdziwy lekarz z powołania.

Wspaniały lekarz, który operował mnie 12 grudnia 2012 operował kręgosłup. Po operacji na drugi dzień wstałem. nic nie boli, czuję się bardzo dobrze dzieki Dr. Kozłowskiemu. Polecam gorąco wszystkim tego neochirurga. Stanisław

Stanisław

wspaniały lekarz, człowiek ,fachowiec, polecam!

wspaniały lekarz, człowiek ,fachowiec, polecam!

Gorąco polecam dr.Kozłowskiego.Jest dobrym lekarzem i no ważne miłym i sympatycznym człowiekiem wrażliwym na ludzkie cierpienie.Poza tym ma duże doświadczenie.Oby więcej było takich lekarzy kompetentnych i mających serce.

jestem już 4lata po operacji operował mnie dr kozlowski bardzo przyjemny lekarz po zabiegu wieczorem dzwonił do pielęgniarek i pytał się ostan zdrowia moja żona jest pilęgniarką w łomży i była bardzo zdziwiona uprzejmością i kulturą pana doktora gdzie takowej nie mają lekarze w moim mieście

Co prawda dr Kozłowski nie operował mnie lecz byłem u Niego na wizytach po operacji kręgosłupa w celu poradzenia się w kilku sprawach to mogę polecić go wszystkim osobom cierpiącym na dolegliwości kręgosłupa. Kompetencja i wiedza na najwyższym poziomie.