dr n. med. Andrzej Kozłowski

2,9

W moim przypadku wymiana stawu biodrowego w wersji HIPPLAN - indywidualne dopasowanie Przebiegła bez żadnych negatywnych uwag Gorąco polecam

Przebiegła bez żadnych negatywnych uwag
Gorąco polecam

Witam . Pan doktor chir. Andrzej Kozłowski to najlepszy lekarz jakiego poznałem. Trafiłem do Pana doktora z przepukliną . Sposób przeprowadzenia operacji i podejścia do pacjenta wzorowy . Dziękuję

Lekarz, który mówi pacjentowi po wcześniejszym zabiegu z komplikacjami aby najlepiej wrócił z powrotem do tego lekarza który przeprowadzał zabieg, nie zasługuje moim zdaniem na miano lekarza, nawet gdy towarzyszy mu wieloletnie doświadczenie, tytuły naukowe, czy wykształcenie - w takim wypadku jest to nic nie warte a świadczy jednocześnie o nim samym. Smutne, że w taki sposób daje się odczuć pacjentowi swoją niechęć do udzielenia pomocy i leczenia. Nie ja operowałem, są powikłania, nie mój problem...

GBUR,NIE SŁUCHA CO PACJENT DO NIEGO MÓWI,NASTAWIONY WYŁACZNIE NA ZYSKI,SŁYSZY TYLKO SIEBIE I NIE INTERESUJE GO LOS CHOREGO.

Zostałem zoperowany przez p. doktora i jestem zadowolony. Dobry fachowiec ale trudny w kontakcie.

Pan doktor poza tym że jest bardzo dobrym specjalistą jest też wspaniałym człowiekiem Operował mnie dwukrotnie. Posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem w leczeniu skomplikowanych jednostek chorobowych. Myślę, że dzięki niemu żyję. Gorąco polecam!!!!!

Gorąco polecam!!!!!

DZIEKI TEMU LEKARZOWI MOJA MAMA DZISIAJ ZYJE -DZIEKUJE MU BARDZO ZA POMOC,POLECAM WSZYSTKIM!!!!!WIEDZIAL CO I JAK ZROBIC I DO JAKIEGO LEKARZA WYSLAC!!!!EWA RUDZKA -SZWECJA

Uwaga na tego lekarza operował mnie w Zabrzu w szp.na Sklodowkiej-Curie na przepuchline w konsekwencji jego nie "fachowosci medycznej "doprowadzil u mnie do trwałego kalectwa w dodatku bezczelnie klamie ze chcial na drugi dzien zrobic "rewizje"owszem chcial ale dopiero na 3 dzien po wykonanym usg co i tak bylo za póżno cdn.sprawa jest w Sądzie

Byłam z synem u pana doktora po raz pierwszy,trudno mi go jeszcze ocenić.Jeśli wiecie coś o nim napiszcie.Jest dobrym specjalistą,czy też nie?

Ludzie co wy tu piszecie, chyba pomyliliście lekarzy, pan Dr. to wspaniały człowiek i specjalista (jeden z najlepszych w południowej części Polski). Mojego tatę operował pan doktor. Serdecznie polecam tego człowieka, prawdziwy lekarz z powołania.