dr n. med. Andrzej Krajewskidr n. med. Andrzej Krajewski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Dodaj opinię Umów wizytę

Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Zna...

Wspaniałe podejście do pacjenta, fachowa rozmowa, wszelkie wątpliwości rozwiane już po pierwszej wizycie, efekty bardzo zadowalające. Same plusy, polecam to miejsce zdecydowanie

Polecam Klinikę w Kołobrzegu. Bardzo przyjazne miejsce dla każdego pacjenta, zespół lekarzy pomocny i potrafiący stworzyć wspaniałe efekty po operacji. Polecam

konkretne miejsce, miły personel. Obawiałem się nieco pierwszych chwil, jednak możliwość kontaktu i wymiany pierwszych informacji on-line jak i uprzejmość i fachowość personelu nieco mnie ośmieliły. Teraz nie żałuję. Lekarz i miejsca na wysokim poziomie.

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

Miałam zabieg powiększenia piersi u doktora Krajewskiego. Jest majstersztykiem, a przy tym wspaniałym człowiekiem. Klinika w Kołobrzegu na wysokim poziomie. Cały pobyt spędzony w klinice doktora Krajewskiego bardzo miły i spokojny pod stałą kontrolą lekarską i pielęgniarską. Z czystym sumieniem POLECAM doktora i jego klinikę.

Polecam, polecam, polecam. Od pierwszego kroku czyli umówieniu się telefonicznie na konsultacje poprzez operację i ostatnią kontrolę pooperacyjną pełen profesjonalizm - pomocni, rzetelni, opiekuńczy. Kolejna stała pacjentka! :)

Wspaniały lekarz. Podchodzi do pacjenta z sercem. Pełen profesjonalizm. Moje ciało wreszcie zaczęło mi się podobać.

Majstersztyk lekarza jest niesamowity! efekt w 100% mnie zadowala, a Pan doktor jest osobą ciepłą i tłumaczy wszelkie kwestie. Można naprawdę czuć się pewnie i bezpiecznie w jego rękach.

Dr Krajewski jest najlepszym chirurgiem plastykiem w Polsce i ma poczucie estetyki i wszystko wykonuje idealnie. Miałam kilka operacji i wszystkie uważam za w pełni udane. Pani Ela jest znakomitą specjalistką, która zna się na wszystkim w zakresie chirurgii plastycznej :):):)

Zdecydowanie polecam ,bardzo miły personel i bardzo czysto!!!Panie sprzątające tak sprzątały każdą część sprzątały inną jednorazową szmatką ,że z podłogi można jeść.Dr Krajewski b.miły fachowiec.Ma b.dobrą opinię szczególnie w rekonstrukcji piersi,ale muszę pochwalić Panią Elę Oddziałową...cudowna kobieta dobrała mi odpowiedni rozmiar i ona ma zawsze racje ;-)Także pytac i słuchać bezwzględnie Pani Eli ;-) Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kołobrzeg"?

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

MEDESTETIC