Dodaj opinię Umów wizytę

Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Zna...

Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności i wiedzy jaką posiada pan Doktor Krajewski, oddać się w jego ręce to była bardzo dobra decyzja i jestem bardzo zadowolona, Klinika na wysokim poziomie z serdeczną atmosferą.

W Klinice byłam już drugi raz i po raz drugi jestem zachwycona tym miejscem! Opieka i obsługa na najwyższym poziomie, gorąco polecam te miejsce w słonecznym Kołobrzegu!

Zgadzam się z pozostałymi pozytywnymi opiniami o tym miejscu, przyjazna aura, piękny wystrój Kliniki i fachowa pomoc dzięki zdolnym lekarzom! Będę polecać innym osobom z pewnością

Polecam osobę dr. Krajewskiego, zdolny specjalista i miły człowiek, cały personel Kliniki w Kołobrzegu bardzo życzliwy i uśmiechnięty co tworzy przyjazne miejsce, dziękuję za pomoc!

Wizyta w tej Klinice to czysta przyjemność, wspaniałe osoby obsługujące pacjenta pomagają dojść do siebie po zabiegu, miło będzie tam w razie potrzeby powrócić. POLECAM

Wspaniałe podejście do pacjenta, fachowa rozmowa, wszelkie wątpliwości rozwiane już po pierwszej wizycie, efekty bardzo zadowalające. Same plusy, polecam to miejsce zdecydowanie

Polecam osobę dr. Krajewskiego, zdolna, miła i potrafiąca pomoc osoba, Klinika na wysokim poziomie i wystrój jest bardzo przyjemny :) Polecam

Pozytywna ocena dla Kliniki dr. Krajewskiego, wesoła atmosfera co pomaga zestresowanemu pacjentowi i przede wszystkim świetna opieka dobrych lekarzy specjalistów, polecam

Polecam Klinikę w Kołobrzegu. Bardzo przyjazne miejsce dla każdego pacjenta, zespół lekarzy pomocny i potrafiący stworzyć wspaniałe efekty po operacji. Polecam

Dziękuję za poświęcony czas i zadowalające mnie w pełni efekty, lekarze w tej Klinice są prawdziwymi specjalistami. Polecam zdecydowanie!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kołobrzeg"?

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

MEDESTETIC