1,5
1,3

Dr Andrzej Krajewski, przyjmujący w Warszawie na Elekcyjnej. Zdecydowanie odradzam. Poszłam do lekarza w celu przepisania antykoncepcji. Dostałam skierowanie na badanie krwi co uznałam za dobry znak. Natomiast kolejna wizyta była nieporozumieniem. Myślałam, że zaawansowany wiek lekarza pójdzie w parze z doświadczeniem i kompetencją. Lekarz jest bardzo nieuprzejmy, niecierpliwy i wykazuje zerowe zainteresowanie pacjentką. Zapytał mnie co chciałabym dostać wiec powiedziałam, że liczyłam na jakieś wskazówki. Usłyszałam, ze nie ma tu co wybierać i czy chce tabletki brać ciągiem czy z przerwami. Kiedy zapytałam co będzie lepsze zirytowany zaczął mówić, że to ja mam wybrać a nie on. Przy jakichkolwiek moich wątpliwościach i pytaniach zbył mnie, mówiąc: "niech pani już nie robi jakiś szopek, jakiś cyrków, kobiety na całym świecie łykają tabletki więc co w tym może być złego?". A tak naprawdę nie powinno chodzić jedynie o receptę a o rozmowę i odpowiedni wybór.
Lekarz mnie nie zbadał, spojrzał na cytologię sprzed roku i powiedział, żebym przyszła na kolejną za trzy miesiące.
Cała wizyta była mocno nieprzyjemna. Na pewno do tego lekarza nie wrócę i innym również radzę omijać go szerokim łukiem.

Lekarz poprostu nie szanujący pacjentek, bardzo klotliwy i bezczelny, jest pełno opinii o jego braku kompetentnego podejscia do pacjentek, z własnego doświadczenia (zostałam bardzo złośliwie potraktowana, zero zainteresowania stanem zdrowia). Więcej do tego lekarza napewno nie wrócę.

Lekarz bardzo nieprzyjemny, niecierpliwy i klotliwy. Zapytal czy mam raka, ze tak czesto przychodze na cytologie. Badanie bolesne. Odradzam wizyte.

Bardzo nie pszyjemny lekarz. Zero zainteresowania .Nie chciał pszyjonc nawet w wolnej chwili popry to że badanie uzg było bardzo złe.