lekarz Andrzej Krempaszanka

Chirurg dziecięcy

2,7
2,7
2,6

Trafiłam na oddział z córką z silnymi bólami kręgosłupa. Po zrobionej tomografii komputerowej, na której nic nie wyszło, wypisano nas do domu, a córka czuła się coraz gorzej. Po tygodniu dzięki czujnosci lekarza rodzinnego wróciłyśmy na oddział. Ustalono rezonans. W czasie tygodniowego oczekiwania na badanie, lekarz krzyczał na córkę, że ma wstawać, bo wrzuci jej zabawki. Mi zarzucał, że źle wpływam na dziecko i zalecił badanie psychiatryczne. Wynik rezonansu udowodnił jednak, że córka nie była chora psychicznie, tylko miała złamanie kompresyjne 3 kręgów i obrzęk rdzenia kręgowego. Kiedy zapytałam czy konieczne jest leczenie neurochirurgiczne, lekarz powiedział, że póki co on tu jest ordynatorem. Zalecił kontrolę w poradni chirurgicznej i noszenie gorsetu. Nie zalecił nawet kontrolnego rezonansu. Dzięki innemu chirurgowi, który mi wprost powiedział, że chirurdzy nie znają się na leczeniu kregosłupów i polecił nam wspaniałego neurochirurga, córka teraz chodzi. Jest po operacji naurochirurgicznej, ponieważ kręgi mimo 2 miesięcy unieruchomienia zapadły się jeszcze bardziej. Nie chodzi mi o to, żeby na złość komuś pisać publicznie czy lekarz jest miły czy nie, a niestety musiałabym użyć brzydkiego określenia na jego zachowanie. Jednak ku przestrodze warto zanaczyć....jesteśmy ludźmi, nie musimy znać się wszystkim, ale często brak pokory i pycha prowadzi do nieszczęścia.
Kasia Kluska, mama Oli

Totalne dno!!! Omijajcie szerokim łukiem! Nie chcę mieć z tym człowiekiem nigdy więcej do czynienia! Nie da się wyrazić słowami obudzenia jak zachowuje się w stosunku do rodziców pacjenta, nie można o nic zapytać, nie da się nic dowiedzieć.

Jeżeli będziesz miał pecha trafić na tego lekarza to lepiej od razu szukaj pomocy gdzie indziej (polecam Katowice) My z dzieckiem trafiliśmy na niego 2 razy... Pierwszy raz w wodniakiem jąder w przychodni gdzie doktor zaczął wymyślać i straszyć powikłaniami, poza tym swoim zachowaniem dał nam do zrozumienia że ogląda się na łapówkę. Zabraliśmy z stamtąd dziecko i wykonaliśmy zabieg w Katowicach w normalnej atmosferze. A za drugim razem w szpitalu z podejrzeniem wyrostka. Tam natomiast odnieśliśmy wrażenie że opieka nad naszym dzieckiem prowadzona jest od niechcenia i że sprawę załatwiła by i popchnęła do przodu koperta. Gdy czytam te pozytywne komentarze na temat doktora to mam wrażenie że albo mu się akurat udało albo ktoś mu zapłacił

Pan Doktor złożył córce (9lat) operacyjnie łokieć w szpitalu na Parkitce. Nie była to łatwa operacja. Przez cały okres pobytu w szpitalu udzielał wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Był bardzo rzeczowy. Uprzejmy, choć z dystansem, to jednak bardzo miły dla dziecka. Późniejsze spotkania w przychodni również były w porządku, co najważniejsze Córcia ma sprawny łokieć :) Ciesze się, ze w tym całym nieszczęściu trafiliśmy w szpitalu właśnie na dr Krempaszankę :)

Najgorszy lekarz i człowiek, jakiego spotkałam! Nie pomógł mojemu dziecku a przy tym był arogancki i niegrzeczny! Swoją nieudolność argumentował obecnie rządzącą partią polityczną! Czegoś podobnego jeszcze nie przeżyłam. Omijajcie tego.... lekarza szerokim łukiem!

Pan doktor, przeprawdził na mnie zabieg wycięcia ropnia, pod ktorym miał być zabieg wycięcia torbieli włosowej. Bezpośrednio przed operacją Pan doktor zbadał i zrobił mi USG po raz 3 dla pewności trafnej diagnozy. Operacja przeszła prawidłowo, odrazu po operacji, pomimo, że cięcie powinno mnie boleć czułam wielką ulgę! Pan doktor kiedy się wybudziłam, przyszedł do mnie, posmyrał mnie za uchem, pogłaskał po głowie i uprzejmie i miło wytłumaczył co zrobił, na koniec zapytał się czy nie potrzebuję żadnego przeciwbólowego leku. 2 dni po operacji zdjął szwy, i sączek, myślałam, że moja rana jest na prawdę wielka, poniewaz ropień miał wielkość połowy pięści! Rana okazala się dziurką na małego palca.
Do szpitala wróciłam po dwóch miesiącach, na szczęście moje leczenie zaczął Pan doktor Krempaszanka, lekarz widział, że strasznie się męcze więc przyniósł pielęgniarką morfine i zlecił mi jej podłączenie. Po upływie 10 minut przyszedł do mnje ponownie z pytaniem jak się czuję, czy boli, czy tak samo a moze juz lepiej, po skączeniu się leku przyszedł z wizytą ponownie.Męczył mnie straszny ból w okolicy lędźwiowej, przyjęto mnie z kolką nerkową, jednak Pan doktor był pełen podejrzeń co do tego bólu i zlecał szereg innych badań, kierował się nawet w kierunku przepukliny kręgosłupa ponieważ wiedział, że trenuje na siłowni i podnoszę spore ciężary- doktor ma czas nawet na prywatna rozmowę z pacjentami. Podejmuje się zabiegów i operacji których nie podejmuje sie nawet ordynator! Bez niego odział nie istnieje :( jest to jeden porządny lekarz!!!
Kocham i gorąco polecam Pana doktora Krempaszankę!!!

Nie polecam tego lekarza byłem z synem na zabiegu ,po zabiegu nic nie mogłem się dowiedzieć unikał odpowiedzi i kazał mi już wychodzić choć syna nawet nie ubrałem w spodenki bo on niema czasu totalne chamstwo.

Pan Andrzej robił mi zabiegi, jestem bardzo zadowolony. Stasiek

Pan Andrzej robił mi zabiegi, jestem bardzo zadowolony.
Stasiek

Bardzo dobry lekarz pomógł mojemu synkowi podszedł do tego profesjonalnie.

Bardzo dobry lekarz pomógł mojemu synkowi podszedł do tego profesjonalnie.

moja córeczka w styczniu była operowana przez pana doktora jestem bardzo zadowolona z opieki na oddziale przez lekarzy i pielęgniarki nie mogę powiedzieć złego słowa na jego temat polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anna Sokół