prof. dr hab. n. med. Andrzej Krupienicz

2,5
2,5
3,4
2,4

Właśnie jestem po super wizycie u doktora z tytułami. Mówiąc mu, że rano miałam tzn. atak podwyższonego pulsu zmierzył mi ciśnienie widząc, że puls mam 103 już parę godzin po ataku. Nie zrobiło to na nim wrażenia kazał mi się tylko rozebrać. Miałam wrażenie, że chce tylko popatrzeć na moje piersi. Mając w systemie wszystkie badania zapytał czy robiłam chociaż ekg, że do niego przychodzę. Miałam zrobione każde możliwe. Uznał, że mam iść do psychiatry albo urodzić bliźniaki to wtedy nie będę miała głupich myśli. Badając mnie zapytał co znaczy mój tatuaż. Nie był zainteresowany jak się czuje. Poprosiłam go o wypisanie l4 na ten dzień to uznał, że czuje się najlepiej i mam wziąć dzień wolny jeśli chce, a on za nic w świecie mi go nie wypisze. Nie polecam. Najgorsza wizyta jaką miałam.

Znakomity specjalista. 10 lat szukałem takiego lekarza. Inni nie rozumieli co do nich mówię. Jechali po standardzie. Ten jest inny. Zrozumiał. Wytłumaczył. Rozwiązał problem. Polecam z pełnym przekonaniem.

Zrozumiał. Wytłumaczył. Rozwiązał problem.
Polecam z pełnym przekonaniem.

Byłam na wizycie u dr. hab n. med. Andrzeja Krupienicza w cztery miesiące po wystąpieniu u mnie ostrej gestozy. Nadal brałam bardzo duże dawki 3 różnych leków na nadciśnienie, ale wiedząc, że gestoza na ogół cofa się samoistnie, poprosiłam o zmniejszenie dawek i/lub zmianę leków na leki nowej generacji ponieważ, jak wiadomo Dopegytem leczy się nadciśnienie indkowane ciążą, ale nie jest to lek bardzo starej generacji i przy braku ciąży nie ma powodu leczenia nim nadciśnienia. Pan doktór wypisał mi receptę na Dopegyt mówiąc: to teraz proszę brać dwukrotnie wyższą dawkę, a za miesiąc przyjść po kolejną receptę. I proszę pani, leczenie musi polegać na całkowitym patient-doctor compliance. Ja pani wytłumaczę, co oznacza ten angielski termin, bo pani pewnie nie rozumie. W związku z tym, że studiowałam w Londynie, nie miałam problemów ze zrozumeniem pajacowania lekarza. I musi się pani uzbroić w cierpliwość i przychodzic do mnie co miesiąc. Dr Krupniewiczowi nie przyszło nawet do głowy poprosić mnie o wynik EKG, które miałam ze sobą, nie mówiąc o wykonaniu podstawowego badania, które wykonuje lekarz w każdej poradni nadciśniniowej. Oczywiście nie wróciłam już ani razu, poszłam do innego hipertensjologa, zupełnie nie utytułowanego, który rzeczywiście leczy, słucha pacjenta i robi badania. Po miesiącu miałam całkowicie odstawione leki, ciśnienie unormowane i tak jest do dzisiaj.

Pan prof.Andrzej Krupienicz jest znakomitym lekarzem. Z dużą wnikliwością ocenia stan zdrowia pacjenta. Zleca odpowiednie badania specjalistyczne. Nie naraża pacjenta na nadmierne wydatki związane z zakupem leków. Pan Profesor jest wrażliwy na ludzkie cierpienie i stara się pomóc korzystając z posiadanej szerokiej wiedzy. Poza tym jest jednym z niewielu humanistów pośród lekarzy i to należy szczególnie cenić.

Ma taki sposób bycia, który może być drażniący. Próbuje być zabawny i wprowadzić luźną atmosferę. Niekiedy to nie jest na miejscu, ale mnie to się akurat podobało. Co do kompetencji, to nie mam żadnych wątpliwości. Poświęcił mi wystarczająco dużo czasu - jedna wizyta wystarczyła.

Kilkakrotnie byłam na wizycie u Pana profesora. Zlecił niezbędne badania, wyjaśnił moje wątpliwości. Odpowiednio pokierował dalszym leczeniem. Odnosił się do mnie z szacunkiem i życzliwością. Bardzo to sobie cenię. A jeżeli chodzi o poświęcony czas ... no cóż, nie była to przecież wizyta towarzyska. Zdecydowałam się na zamieszczenie tej opinii, gdyż uważam, że lekarz ten nie zasłużył na tak negatywną ocenę. Jest osobą kompetentną.

brak kompetencji. Podczas wizyty spowodowanej nadciśnieniem i skierowaniem przez innego lekarza nawet nie zmierzył ciśnienia, głupawo przepytywał czy Sokrates umiał czytać. Zdecydowanie odradzam. Przypisany lek nie zadziałał, kolejny kardiolog zdyskwalifikował kurację. Jeszcze raz odradzam i ostrzegam przez tym lekarzem. Pacjentka

Uważam że doktor Andrzej Krupienicz jest wspaniałym lekarzem. Bardzo dużo mi w życiu pomógł. Jest dobrym lekarzem i niesamowitym człowiekiem.

Kompletny brak czasu dla pacjenta. Zero wyjaśnień, uspokojenia, wytłumaczenia... Podczas drugiej wizyty wydarł się na mnie, że nie zrobiłam jeszcze badania Holtera, a skąd mogłam wiedzieć, skoro podczas pierwszej wizyty wypisał mi skierowanie na mnóstwo badań, a o tym sam zapomniał. To kto w końcu jest tu lekarzem? Każda z wizyt trwała po 7 minut. Nie poczułam się nie tyle dopieszczona co potraktowana jak człowiek. Zero serdeczności. Zdecydowanie odradzam.

zbyt pewny siebie,mało wagi przywiązuje do pacjenta.

zbyt pewny siebie,mało wagi przywiązuje do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46