Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny, Stomatolog

Swoją opinię chciałbym rozpocząć od przedstawienia Pana Doktora jako wspaniałego człowieka, który wkłada całe serce w to co robi. Poddałem się ekstrakcji dolnej ósemki ponieważ nie mieściła się w dolnej szczęce i nie wyrosła do końca (była częściowo przykryta dziąsłem i często dochodziło do bakteryjnych stanów zapalnych z ogromnym bólem, które kończyły się antybiotykiem), miała też zagięte korzenie pod kątem większym niż 90 stopni. Pan doktor podszedł do tego z wielkim spokojem nic mi nie obiecując. Mimo mojej odporności na znieczulenia w końcu przystąpił do usuwania nieszczęsnego zęba. Trwało to dosłownie chwilę, później zobaczyłem wyrwanego zęba w całości! Niestety dziura po zębie była głęboka i jak to się często zdarza w takich przypadkach pojawiło się powikłanie tzw. pusty zębodół na co lekarz nie ma już wpływu. Pan doktor objął mnie całkowitą opieką przez 3 tygodnie (kontrole co 2, 3 dni) aż do momentu całkowitego wyleczenia za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Najchętniej napisałbym, że nie polecam wizyty u tego stomatologa, żeby Pan Andrzej mógł odpocząć od masy klientów ale nie zrobię tego i powiem tylko tyle, jak iść do stomatologa to tylko do dr Andrzeja Krzaka.

Wspaniały lekarz! Pan doktor chirurgicznie usuwał mi dolną ósemkę, zatrzymaną w kości. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie. Dostałam znieczulenie tzw. "na raty", tak by zminimalizować ból. Pomimo, że Pan doktor wiertłem chirurgicznym rozbijał mi zęba na mniejsze kawałki, po zabiegu zero krwiaków i zasinień (czytałam, że jest to częste po tego typu zabiegach) opuchlizna zaczęła schodzić już po trzech dniach. W trakcie usuwania zęba, Pan doktor na moją prośbę cały czas tłumaczył mi co będzie robił. Zarówno podczas zabiegu jak i po nim przez ponad dwa tygodnie miałam stały kontakt z lekarzem, który szczerze interesował się moim stanem zdrowia! Pana doktora polecę każdemu bez zastanowienia! Nie zapomnę wspomnieć o bardzo miłym personelu oraz niskiej cenie jaką zapłaciłam za zabieg.

piszę o wizycie u p.dra po prawie 2 latach(wzgl.zdrowotne,zawodowe i prywatne).uległam pewnemu wypadkowi w którym złamały(lub zwichnęły) mi sie jedynki,trójka całkiem połamana i ogólnie pełno krwi,opuchnięta twarz i ból nieskończony(wypadek miał miejsce w krakowie w niedzielę).w poniedziałek mimo strasznego bólu i opuchlizny obdzwoniłam wszystkich chirurgów stomatologicznych w n.sączu i każdy odmówił mi przyjęcia oprócz p.dra KRZAKA,który przyjął mnie już we wtorek.w stanie byłam strasznym(założył mi szyny na zęby itp.)-sama nie mogłam wrócić samochodem do domu,pomogła mi kochana siostra.potem dr opiekował się mną jeszcze 2-3 mies(muszę tutaj wspomnieć o asystentce p.dra-p.RENATCE).teraz muszę zrobić jakąś rekonstrukcję nadłamanych i zwichniętych(ale ustabilizowanyh)jedynek.reasumując - dr KRZAK wyciągnął do mnie rękę w momencie kiedy żaden z MEDYKÓW nawet nie chciał ze mną rozmawiać.o kwocie nie piszę,bo i tak byście nie uwierzyli - panie doktorze DZIĘKUJĘ i może los sprawi,że będę mogła pomóc i odźwięczyć się od strony medycznej-pozdrawiam DJS

Polecam! Najlepszy chirurg w Nowym Sączu. Wyrwanie 8 naprawdę bezboleśnie, dobrze podane znieczulenie, później leki p/bólowe tez skuteczne. Prześwietlenie na miejscu wszystko załatwione na miejscu. Cały personel miły i empatyczny. Zostałam przyjęta w dniu kiedy zadzwoniłam, bez wcześniejszego terminu, za co wielkie dzięki bo stan już był nie do wytrzymania.

moja mama leczy sie u doktora Krzaka juz 20lat zawsze jest zadowowlona.Korzystajac z polecenia bylam pierwszy raz.Pan doktor bardzo uprzejmy usuwalam u niego zatrzymana osemke chirurgicznie pelen profesjonalizm, a dodam,ze to byl trudny przypadek. Prawdziwego lekarza poznaje sie po tym,ze jest bezinteresowny i zalezy mu na pacjentach. Dodam ,ze bylam u niego na 2kontrolach z plukaniem i lekarstwem i obie wizyty bezplatne!! a przez 4lata leczyla mnie ortodontka TERESA GUTOWSKA-Witek za kazda konrole brala co miesiac 70zl i jeszcze mnie nie wyleczyla zostawila i slowe,m nie wspomniala o 4 ósemkach zatrzymanych do usuniecia

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Super podejście do pacjenta, czuły i delikatny. Chirurg stomatolog z powołania. A córka Pana doktora wspaniała Pani stomatolog! Polecam jak najbardziej Pana lek. dentystę chirurga A. Krzaka i Panią lek. stomatolog Joannę Krzak.

jestem po usunieciu ósemki. Na początku warto zaznaczyc, ze Pan Doktor przyjal mnie bez kolejki( chociaz termin mialam ustalony za 7 dni) bo bylam z bólem, co innych chirurgów jakos szczegolnie nie interesowalo i na termin wizyty wyznaczali mi kolejne tygodnie.Dlatego wielki plus dla Doktora chociaz wiadomo ilu ma codzienie pacjentow. Znieczulenie podane profesjonalnie i w zasadzie bezbolesnie. Ząb siedzial bardzo mocno, poczatkwo został rozciety. Nie dawal sie tak prosto wyrbac. Przyjemne uczucie to to nie jest i troszke bolalo ale trwalo to bardzo szybko. Na szczecie nie musialam byc szyta. Od razu po zbiegu dostalam doustnie ketonal. Jestem pod wrazeniem profesjonalizmu i uprzejmosci Doktora. Szczerze polecam

Lekarz godny polecenia. Jestem osobą nerwową a podejście doktora do sprawy było bardzo profesjonalne. Od razu reagował gdy sygnalizowałem ból zmieniając ustawienie wiertła itp. Wczoraj dłutowałem zatrzymaną ósemki z pod dziąseł i od razu umówiłem się na następną. Iść w ciemno nie patrząc na cenę bo warto.

Wspaniały specjalista! Znam wielu stomatologów i bogate doświadczenie jeśli chodzi o leczenie zębów i zdecydowanie Pan Doktor jest tu autorytetem i mistrzem. Żałuję, że tak póżno się o nim dowiedziałam bo wizyta u Niego to czysta przyjemność. Naprawdę polecam !!!

Naprawdę polecam !!!

naprawdę polecam :) jeśli ktoś ma problem z ósemkami a paniczne boi się dentysty i wszystkiego co z tym związane to gorąco polecam udać się do Doktora A.Krzaka :) specjalista jakich mało teraz :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Nowy Sącz"?

dr

gen. Grota-Roweckiego 7
Nowy Sącz

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego