dr hab. n. med. Andrzej Krzywiecki

Alergolog, Pulmonolog

Przez wiele lat cierpialam na duszacy kaszel i ciagle infekcje drog oddechowych, w zasadzie inni lekarze stawiali zle diagnozy jak np. astma. Pan Krzywiecki odkryl, ze to refluks zoladkowo-przelykowy i skierowal na operacje do kliniki w Zabrzu. Bardzo dobry fachowiec (lekarz, naukowiec) i wspanialy czlowiek, tak go wspominam, bo bylo to juz jakies 10 lat temu. Chodzilam do niego prywatnie do gabinetu w Bytomiu i doskonale pamietam jak mowil, ze oplata tylko jak mam pieniadze, jak nie, to nie trzeba, nigdy wczesneij ani pozniej mi sie to nie zdarzylo w ...

Chodzilam do niego prywatnie do gabinetu w Bytomiu i doskonale pamietam jak mowil, ze oplata tylko jak mam pieniadze, jak nie, to nie trzeba, nigdy wczesneij ani pozniej mi sie to nie zdarzylo w kontaktach z lekarzami jak i normalne podejscie do pacjenta jako czlowieka.

Pan Doktor Andrzej Krzywiecki, to najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Nie tylko pod względem ogromu wiedzy, którą posiada, ale również pod względem zainteresowania, jakim obdarza pacjenta. Dziękuję mu za ogromną ilość czasu, jaki mi poświęcił, kiedy byłam w ciężkim stanie zdrowotnym, za poczucie humoru, jakim się odznacza oraz za pomoc w zrozumieniu istoty mojej choroby, której dzięki niemu przestałam się obawiać. Wyleczył mnie i pokazał, jak w prosty sposób uniknąć w przyszłości podobnych chorób. Zdecydowanie zaskoczył mnie swoim podejściem do człowieka. Takich lekarzy jest zdecydowanie zbyt mało.

Pan Doktor Andrzej Krzywiecki, to najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Nie tylko pod względem ogromu wiedzy, którą posiada, ale również pod względem zainteresowania, jakim obdarza pacjenta. Dziękuję mu za ogromną ilość czasu, jaki mi poświęcił, kiedy byłam w ciężkim stanie zdrowotnym, za poczucie humoru, jakim się odznacza oraz za pomoc w zrozumieniu istoty mojej choroby, której dzięki niemu przestałam się obawiać. Wyleczył mnie i pokazał, jak w prosty sposób uniknąć w przyszłości podobnych chorób. Zdecydowanie zaskoczył mnie swoim podejściem do człowieka. Takich lekarzy jest zdecydowanie zbyt mało.