lekarz Andrzej Książek

Ginekolog

Lekarz godny polecenia.Chodziłam do kilku lekarzy ponieważ miałam dość poważne problemy ze zdrowiem.Był prof w Poznaniu,lekarz w Ostrowie,łodzi.Dopiero dr Książek mi pomógł poświecając czas i całą swoją uwage mojej chorobie.Wyjaśnił,zrobił badania i dziś jestem zdrowa.Dziś jestem mamą pięknej i zdrowej córki choć nie dawano mi szans na dziecko.Wszytkie badania robione na NFZ nie tak jak w Poznaniu prywatnie.Gorąco poleam i ...Dziękuję z całego serca Panie doktorze:-)

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Przy prawie każdej wizycie robił mi USG 3D, opowiadał o tym co widzi i informował o wszystkim. Moja ciąża przebiegała bezproblemowo, więc trudno mi się wypowiedzieć, czy w razie kłopotów jest dobrym specjalistą, jednak w moim przypadku wszystko przebiegało bardzo poprawnie. Zawsze był uprzejmy i nie robił problemów, kiedy poprosiłam o zwolnienie lekarskie na ostatnie 2 miesiące, ponieważ mimo pracy biurowej, ciężko mi było wytrzymać 8 godzin w pozycji siedzącej w upalne letnie dni.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz!!! Bałam się iść do mężczyzny, ale teraz po tej wizycie mogę śmiało powiedzieć, że mężczyzna - ginekolog jest o wiele milszy i delikatniejszy od kobiety!!! Pan doktor wyjaśnił mi wszystko, zobrazował, tłumaczył. Poświęcił mi bardzo dużo uwagi... Polecam Wam dziewczyny! - 24- latka.

- 24- latka.

BARDZO POLECAM.Pan doktor jest wspaniałym lekarzem.Chodziłam do niego w 1 ciąży kiedy przyszedł na oddział i zobaczył ,że rodze był ze mną do końca,odebrał poród.Jest bardzo sympatyczny ma podejscie do kobiet inni kępińcy ginekolodzy powinni brac z niego przykład.Lekarz z powołaniem polecam i pozdrawiam doktora dziekuję

polecam i pozdrawiam doktora dziekuję

Obecnie dr Książek prowadzi moją drugą ciążę. Wszystko wytłumaczone, badania usg często, uprzejmy. Wszystko tak jak powinno być w relacji pacjent lekarz. A najlepsze że wszystko na NFZ bez dodatkowych opłat.

Chodzę do tego lekarza z pierwszą ciążą.Zaczęłam chodzic prywatnie ale ostatnio doktor sam zapisał mnie na kolejną wizytę na NZF.(także nie "zdziera" kasy) Pełne poświęcenie uwagi ze strony lekarza, za każdym razem odpowiada na wszystkie moje pytania i wątpliwości.Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję ,ze tak pozostnie do samego końca.

Pan dr.Ksiazek jest pierwszym ginekologiem,do ktorego jestem w 100% przekonana.Cechuje go wysoka kompetencja,wiedza oraz doswiadczenie,a przy tym ogromna kultura osobista.Polecam tego lekarza poniewaz jest to czlowiek calkowicie oddany swojej pracy,ktora traktuje niezwykle powaznie i w pelni nadaje sie do wykonywania tego zawodu.

Pan doktor to zdecydowanie najlepszy lekarz prowadził moje 2 ciążę pierwsza bezproblemowo przy drugiej nie było kolorowo ale dzięki panu doktorowi daliśmy radę dziś mam córeczkę z 1 ciąży i synka który wydaje mi się że przeżył dzięki panu doktorowi:-)

Pan Doktor konkretnie i rzeczowo wyjaśnił mi moją dolegliwość. Podczas wizyty bardzo sympatyczny,faktycznie żartami i zwracaniem się po imieniu rozluźnia napięcie.

Swietny lekarz- zawsze czuje sie jakbym byla jego najwazniejsza pacjentka.Mily i przesympatyczny.Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kępno"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
63-400 Ostrów Wielkopolski
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )

Adam Kapica

ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 38
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie
ulica Szpitalna 7
63-600 Kępno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " SALUTARIS VITAE"
ulica Gubińska 8A
57-100 Strzelin
MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław
Ośrodek Diagnostyki Medycznej przy Fundacji dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Henryka Michała Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław