lekarz Andrzej Książek

Ginekolog

Lekarz godny polecenia.Chodziłam do kilku lekarzy ponieważ miałam dość poważne problemy ze zdrowiem.Był prof w Poznaniu,lekarz w Ostrowie,łodzi.Dopiero dr Książek mi pomógł poświecając czas i całą swoją uwage mojej chorobie.Wyjaśnił,zrobił badania i dziś jestem zdrowa.Dziś jestem mamą pięknej i zdrowej córki choć nie dawano mi szans na dziecko.Wszytkie badania robione na NFZ nie tak jak w Poznaniu prywatnie.Gorąco poleam i ...Dziękuję z całego serca Panie doktorze:-)

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Przy prawie każdej wizycie robił mi USG 3D, opowiadał o tym co widzi i informował o wszystkim. Moja ciąża przebiegała bezproblemowo, więc trudno mi się wypowiedzieć, czy w razie kłopotów jest dobrym specjalistą, jednak w moim przypadku wszystko przebiegało bardzo poprawnie. Zawsze był uprzejmy i nie robił problemów, kiedy poprosiłam o zwolnienie lekarskie na ostatnie 2 miesiące, ponieważ mimo pracy biurowej, ciężko mi było wytrzymać 8 godzin w pozycji siedzącej w upalne letnie dni.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz!!! Bałam się iść do mężczyzny, ale teraz po tej wizycie mogę śmiało powiedzieć, że mężczyzna - ginekolog jest o wiele milszy i delikatniejszy od kobiety!!! Pan doktor wyjaśnił mi wszystko, zobrazował, tłumaczył. Poświęcił mi bardzo dużo uwagi... Polecam Wam dziewczyny! - 24- latka.

- 24- latka.

BARDZO POLECAM.Pan doktor jest wspaniałym lekarzem.Chodziłam do niego w 1 ciąży kiedy przyszedł na oddział i zobaczył ,że rodze był ze mną do końca,odebrał poród.Jest bardzo sympatyczny ma podejscie do kobiet inni kępińcy ginekolodzy powinni brac z niego przykład.Lekarz z powołaniem polecam i pozdrawiam doktora dziekuję

polecam i pozdrawiam doktora dziekuję

Obecnie dr Książek prowadzi moją drugą ciążę. Wszystko wytłumaczone, badania usg często, uprzejmy. Wszystko tak jak powinno być w relacji pacjent lekarz. A najlepsze że wszystko na NFZ bez dodatkowych opłat.

Chodzę do tego lekarza z pierwszą ciążą.Zaczęłam chodzic prywatnie ale ostatnio doktor sam zapisał mnie na kolejną wizytę na NZF.(także nie "zdziera" kasy) Pełne poświęcenie uwagi ze strony lekarza, za każdym razem odpowiada na wszystkie moje pytania i wątpliwości.Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję ,ze tak pozostnie do samego końca.

Pan dr.Ksiazek jest pierwszym ginekologiem,do ktorego jestem w 100% przekonana.Cechuje go wysoka kompetencja,wiedza oraz doswiadczenie,a przy tym ogromna kultura osobista.Polecam tego lekarza poniewaz jest to czlowiek calkowicie oddany swojej pracy,ktora traktuje niezwykle powaznie i w pelni nadaje sie do wykonywania tego zawodu.

Pan doktor to zdecydowanie najlepszy lekarz prowadził moje 2 ciążę pierwsza bezproblemowo przy drugiej nie było kolorowo ale dzięki panu doktorowi daliśmy radę dziś mam córeczkę z 1 ciąży i synka który wydaje mi się że przeżył dzięki panu doktorowi:-)

Pan Doktor konkretnie i rzeczowo wyjaśnił mi moją dolegliwość. Podczas wizyty bardzo sympatyczny,faktycznie żartami i zwracaniem się po imieniu rozluźnia napięcie.

Swietny lekarz- zawsze czuje sie jakbym byla jego najwazniejsza pacjentka.Mily i przesympatyczny.Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.