lekarz Andrzej Książek

BARDZO POLECAM.Pan doktor jest wspaniałym lekarzem.Chodziłam do niego w 1 ciąży kiedy przyszedł na oddział i zobaczył ,że rodze był ze mną do końca,odebrał poród.Jest bardzo sympatyczny ma podejscie do kobiet inni kępińcy ginekolodzy powinni brac z niego przykład.Lekarz z powołaniem polecam i pozdrawiam doktora dziekuję

polecam i pozdrawiam doktora dziekuję

ciężko mi stwierdzić,czy ten lekarz zna się na rzeczy, bo poświęciłmi zaledwie 3min, bylam u niego 2 razy i obie wyzyty wygladaly tak samo. faktycznie jest bardzo miły,ale pacjentki traktuje wręcz TAŚMOWO!!!

Swietny lekarz- zawsze czuje sie jakbym byla jego najwazniejsza pacjentka.Mily i przesympatyczny.Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

Pan Doktor konkretnie i rzeczowo wyjaśnił mi moją dolegliwość. Podczas wizyty bardzo sympatyczny,faktycznie żartami i zwracaniem się po imieniu rozluźnia napięcie.

Obecnie dr Książek prowadzi moją drugą ciążę. Wszystko wytłumaczone, badania usg często, uprzejmy. Wszystko tak jak powinno być w relacji pacjent lekarz. A najlepsze że wszystko na NFZ bez dodatkowych opłat.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz!!! Bałam się iść do mężczyzny, ale teraz po tej wizycie mogę śmiało powiedzieć, że mężczyzna - ginekolog jest o wiele milszy i delikatniejszy od kobiety!!! Pan doktor wyjaśnił mi wszystko, zobrazował, tłumaczył. Poświęcił mi bardzo dużo uwagi... Polecam Wam dziewczyny! - 24- latka.

- 24- latka.

Lekarz godny polecenia.Chodziłam do kilku lekarzy ponieważ miałam dość poważne problemy ze zdrowiem.Był prof w Poznaniu,lekarz w Ostrowie,łodzi.Dopiero dr Książek mi pomógł poświecając czas i całą swoją uwage mojej chorobie.Wyjaśnił,zrobił badania i dziś jestem zdrowa.Dziś jestem mamą pięknej i zdrowej córki choć nie dawano mi szans na dziecko.Wszytkie badania robione na NFZ nie tak jak w Poznaniu prywatnie.Gorąco poleam i ...Dziękuję z całego serca Panie doktorze:-)

Super Lekarz!!!z odpowiednim podejsciem przejmujacy sie pacjętka..POLECAM

Super Lekarz!!!z odpowiednim podejsciem przejmujacy sie pacjętka..POLECAM

Pan doktor to zdecydowanie najlepszy lekarz prowadził moje 2 ciążę pierwsza bezproblemowo przy drugiej nie było kolorowo ale dzięki panu doktorowi daliśmy radę dziś mam córeczkę z 1 ciąży i synka który wydaje mi się że przeżył dzięki panu doktorowi:-)