lekarz Andrzej Książek

Pan dr.Ksiazek jest pierwszym ginekologiem,do ktorego jestem w 100% przekonana.Cechuje go wysoka kompetencja,wiedza oraz doswiadczenie,a przy tym ogromna kultura osobista.Polecam tego lekarza poniewaz jest to czlowiek calkowicie oddany swojej pracy,ktora traktuje niezwykle powaznie i w pelni nadaje sie do wykonywania tego zawodu.

Pan Andrzek Książek to profesjonalny i miły doktor;)

Pan Andrzek Książek to profesjonalny i miły doktor;)

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Przy prawie każdej wizycie robił mi USG 3D, opowiadał o tym co widzi i informował o wszystkim. Moja ciąża przebiegała bezproblemowo, więc trudno mi się wypowiedzieć, czy w razie kłopotów jest dobrym specjalistą, jednak w moim przypadku wszystko przebiegało bardzo poprawnie. Zawsze był uprzejmy i nie robił problemów, kiedy poprosiłam o zwolnienie lekarskie na ostatnie 2 miesiące, ponieważ mimo pracy biurowej, ciężko mi było wytrzymać 8 godzin w pozycji siedzącej w upalne letnie dni.

Lekarz który nie załozył mi nawet karty, zarozumialy nie szanuje pacjentów przychodzacych sporadycznie.Nigdy w życiu nie przyjde juz do niego. Dziewczyny sprawdzcie czy założył wam karty!!! Nie zależy mu na ludziach. Wszystko jest ok dopoki nie macie powaznych problemów inaczej nie macie szans na dobre leczenie.

fantastyczny lekarz prowadzil moje dwie ciaze naprawde godny polecenia

fantastyczny lekarz prowadzil moje dwie ciaze naprawde godny polecenia

CZY U PANA DOKTORA MOZNA ZROBIC USG 3D?

CZY U PANA DOKTORA MOZNA ZROBIC USG 3D?

Chodzę do tego lekarza z pierwszą ciążą.Zaczęłam chodzic prywatnie ale ostatnio doktor sam zapisał mnie na kolejną wizytę na NZF.(także nie "zdziera" kasy) Pełne poświęcenie uwagi ze strony lekarza, za każdym razem odpowiada na wszystkie moje pytania i wątpliwości.Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję ,ze tak pozostnie do samego końca.

wspanialy lekarz.polecam.jestem jego pacjentka od ponad 4 lat.

wspanialy lekarz.polecam.jestem jego pacjentka od ponad 4 lat.

Po odwiedzeniu kilkunastu gabinetów ginekologicznych w ostatnim czasie, jestem naprawę miło zaskoczona. Zdecydowanie zasługuje na te wszystkie pozytywne opinie, które do tej zostały tu zamieszczone. :)

Hej czy ktoras by mi powiedziala czy dr. wykonuje USG przy zwyklym badani?u

Hej czy ktoras by mi powiedziala czy dr. wykonuje USG przy zwyklym badani?u