lekarz Andrzej Książek

Wspaniały lekarz zawsze chętny do pomocy prowadził moja ciążę dzięki panu moja córeczka urodziła się zdrowa dziękuję doktorze za wsparcie i pomoc

Bardzo dobry lekarz,mily kulturalny,potrafi sluchac i odpowiadac na najdziwniejsze pytania,zawsze dostepny pod telefonem.Prowadzil i doprowadzil moja ciaze do szczesliwego zakonczenia.Moge smialo powiedziec ze dzieki Panu Doktorowi moja corka jest zdrowa i niewiem co by sie stalo gdyby nie byl obecyn przy porodzie.

z wizyty u Pana doktora jestem ogólnie zadowolona, wszystko byloby wzorowe, gdyby nie Jego irytujace komentarze na temat moich piersi podczas badania, typu "mi sie podobaja", "sa duze i ladne...". tego typu zachowania uwazam za bardzo NIEPROFESJONALNE

Super ginekolog przyjazny wyrozumiały lekarz z powołania!!!!!!!!

Super ginekolog przyjazny wyrozumiały lekarz z powołania!!!!!!!!

Pan doktor jest pierwszym lekarzem ginekologiem do ktorego jestem w stu procentach przekonana.Oby jak najwiecej takich lekarzy.Polecam !!! ! !

! !

Bardzo dobry lekarz prowadził moją ciąże i nigdy nie miałam lęku ani strachu na kolejną wizytę polecam serdecznie miły i uprzejmy

Mam spory kawałek drogi do Kepna ale warto jezdzic na wizyte do doktora,prowadził całą moja ciąze przy porodzie tez był bardzo mnie wspierał,w czasie połogu był u mnie codziennie na sali bardzo miły uprzejmy godny zaufania lekarz jestem mu bardzo wdzieczna.Polecam wszystkim kobietką!!!

Powiedzcie mi drogie Panie jak mam sie zachowywać na pierwszej wizycie??? co robić??? jak to będzie wyglądało???

BARDZO POLECAM TO SUPER LEKARZ GINEKOLOG

BARDZO POLECAM TO SUPER LEKARZ GINEKOLOG

Tak ten lekarz wzbudzil moje zaufanie ,napewno bede polecala kazdej znajomej i kazdej kobiecie.