lekarz Andrzej Książek

Ten lekarz jest super. Prowadził całą moją ciąże dzieki niemu donosiłam ciążę, załozył mi szew czego nawet ordynator nie chciał a gdyby nie to urodziłabym w szóstym m-cu. Godny zaufania i polecenia miły, uprzejmy z poczuciem humoru. Polecam

To najsympatyczniejszy ginekolog. Poleciłabym go każdej kobiecie. Szanuje wszystkie pacjentki, niezależnie od wieku.Kompetentny, uprzejmy, z poczuciem humoru. Zawsze mi pomoże.

polecam pana doktora wszystkim pacjentkom, jest uprzejmy, miły i ma poczucie humoru co jest również ważne!

Witam Byłam u pana doktora i jest bardzo sympatyczny umie podejść do pacjęta. Przepisał dobre leki które pomogły wyleczyć torbiela w jajniku. Polecam

Witam