prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Laryngolog

2,9

Najcudowniejszy i bardzo zaangażowany, wrażliwy lekarz, zna się na rzeczy, jest delikatny i wie jak pomóc. Dziękuję Panie Profesorze

Najprostszy zabieg przegrody nosowej wykonany 15 lat temu w prywatnej klinice doprowadził do tego ,że dzisiaj pobieram powietrze tylko jedną komorą.Tłumaczył , że poprawi to laserowo przy zabiegu podniebienia . Nic nie poprawił.Jego syn dopiero po zabiegu tłumaczył mi ,że przecież te zabiegi udają się najwyżej w 20 %. Ten człowiek igra sobie ze zdrowiem pacjentów i to za grubą kasę.Powinien dawno stracić prawo do wykonywania zawodu.

Najprostszy zabieg przegrody nosowej wykonany 15 lat temu w prywatnej klinice
że poprawi to laserowo przy zabiegu podniebienia . Nic nie poprawił.Jego syn
Ten człowiek igra sobie ze zdrowiem pacjentów i to za grubą kasę.Powinien dawno
stracić prawo do wykonywania zawodu.

Wiele hałasu o nic. W ogóle ciekawa jestem skąd wzięła się opinia, że to taki cudotwórca, istny Bóg i nie wiadomo co jeszcze. Przy dobrej reklamie to i największy bubel się sprzeda.Tak czy inaczej ja osobiście jestem okrutnie zawiedziona i rozczarowana. Przerost formy nad treścią - to by było na tyle. IZABELA.

IZABELA.

Lekarz, który jest zainteresowany...ale niestety tylko sobą, a nie pacjentem. Wiele obiecuje, udaje pomocnego niestety ale "obiecanki, cacanki, a głupiemu radość ". Nie polecam. Bimba sobie z pacjenta.

Tragedia, unikajcie tego lekarza jak ognia. Wykonał u mnie operację na zatokach prywatnie w klinice Mille Medica po której od 8 lat mam dziurę w zatoce szczękowej która nie goi się powodując nieznośny ból każdego dnia, uniemożliwiając całkowicie oddychanie. Do dziś nie mogę zrozumieć co ten lekarz chciał osiągną poza zarobieniem pieniędzy i zadaniem mi wiecznego bólu.

Stanowczo odradzam operacje prostowania przegrody nosowej u tego lekarza. Ja dałem się namówić odpłatnie na taki zabieg i z prostego do opanowania stanu zapalnego np. antybiotykiem powstała niegojąca się rana w zatoce szczękowej i niewyobrażalny ból wszystkich zębów. Co gorsza żadna klinika czy to stomatologiczna czy laryngologiczna nie potrafi cofnąć tych uszkodzeń a sytuacja trwa od 6 lat. Reasumując za 4,5 tys. zrobił ze mnie kalekę nie ponosząc żadnych konsekwencji.

Nie polecam ze względu na chęć podjęcia działań. Pan profesor badał mnie i wiedział co mi dolega, mimo tego nic nie zrobił, znaczy zrobił ale nie to co trzeba. Po roku, bo poszedłem do innego szpitala dowiedziałem się że niewiadomo czy będę słyszał i pilnie operacje. Perlak w uchu który widział pan profesor przed rokiem. Nie wiem co chciał ale może pieniądze wchodziły w grę ..

Wielki znany partacz. Zdecydowanie odradzam. Gdy pojawią się komplikacje po jego błędnym leczeniu, umywa ręce o obraza pacjenta

Przez tego "fachowca" nie słyszę na lewe ucho i nic bym nie słyszał gdyby nie Henryk Skarżyński. On uratował mój słuch w prawym uchu, niestety w lewe było zarośnięte perlakiem, który powinien być dawno temu wycięty ale pan Kukwa umył od tego ręce.

Chodzę po lekarzach od 3 miesięcy. Wreszcie trafiłam na uprzejmego, z ogromną wiedzą. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie widziałam jeszcze tak dużego szacunku dla pacjenta - Profesor podnosi się z krzesła kiedy panie wchodzą lub wychodzą. Niby mały gest, ale ile znaczy. Polecam.