lekarz Andrzej Kulej

Bardzo dobry lekarz. Dba o swoje pacjentki, nawet jeśli nie chodzą prywatnie. Wszystko cierpliwie tłumaczy, ale wizyta trwa dość długo ;)

jestem pacjentką od niedawna ..wiec na razie nie wele moge powiedziec . Ale to co do tej pory tu przeczytałam potwierdza sie w praktyce fakt jest bardzo miły i uprzejmy delikatny cierpliwy no i cholernie przystojny to ten jeden mały minusik. Nigdy przenigdy sie nie spieszy! polecam wszystkich lekarzy w tej przychodni! pozdrawiam wszystkie panie

Dopiero zaczynam "przygodę" z doktorem,bo za mną dopiero 2 wizyty+pobyt w szpitalu,w którym dr Kulej pracuje.Poszłam na wizytę,ponieważ chciałam aby prowadził moją ciążę.Niestety los chciał inaczej i straciłam dzieciątko w 10 tyg. ciąży :-( Spędziliśmy wtedy w Jego gabinecie bardzo dużo czasu.W żaden sposób nie dał nam odczuć,że mu się spieszy,że czekają inne pacjentki.Wręcz przeciwnie-wytłumaczył mnie i mojemu mężowi dlaczego tak mogło się stać,za co jestem mu ogromnie wdzięczna.Potem w szpitalu też nie pozostawił mnie samej.Zaglądał tak często jak mógł.Naprawdę poświęca pacjentce maximum swojego czasu.Można bez obaw pytać go o wszystko.Nie zbywa pacjentki jak niektórzy.Wytłumaczy wszystko tak jak trzeba.Chodziła do niego moja siostra i ja również polecam tego lekarza.Na tą chwilę nie wyobrażam sobie innego lekarza,który mógłby się mną zająć i mam nadzieję,że to się nie zmieni.Aktualnie czeka mnie wizyta kontrolna, ponieważ coś jeszcze jest w macicy.Ale chcę wierzyć,że będzie dobrze i kiedyś Pan Doktor będzie mógł poprowadzić moją ciążę i szczęśliwie doprowadzić do porodu.Bardzo bym tego chciała.

Rewelacyjny lekarz, każdej pacjentce poświęca dużo czasu. Prowadził moja ciążę, w odpowiednim momencie skierował mnie na obserwacje do szpitala.

lekarz godny polecenia . poswieca czas pacjentce nawet gdy wizyta jest z nfz, wszystko dokladnie wyjasnia i jest bardzo uprzejmy . minusem byla pani z rejestracji ktora wchodzi z buta jak do pubu . doktor natychmiast ja wyrzucil , czasem zamyka drzwi by nie weszla w trakcie badania. przeciez ludzie ktorzy siedza na poczekalni moga zobaczyc co dzieje sie w srodku a tego napewno nie chce pacjentka . doktor jest wspanialym specjalista , jest taktowny i podchodzi indywidualnie do pacjetki, widac ze zalezy mu na zdrowiu kobiet .

Lekarz idealny :)Trafiłam do Niego przez przypadek ale teraz nie zamieniłabym na żadnego innego.Dokładny,nie spogląda ciągle na zegarek i przede wszystkim potrafi rozmawiać.

Miły,uprzejmy,delikatny,poświęca naprawdę sporo czasu pacjentką. Nawiązuje kontakt,dopytuje,wypytuje,doradza. Bardzo się cieszę że do niego trafiłam,jestem bardzo zadowolona i naprawdę,naprawę polecam.

Wspaniały lekarz najlepszy w całej okolicy zasługuje na same piątki z plusem. polecam

Wspaniały lekarz, trafiłam do niego w 10 tyg. ciąży i prowadził całą moją ciążę, zawsze spokojnie wszystko tłumaczył, odpowiednio wcześnie zareagował gdy pojawiły się komplikacje, zawdzięczam mu zdrowie a może nawet życie mojego synka.

lekarz idealny, na prawde potrafi pomoc i wszystko dokladnie wytlumaczyc. na prawde polecam!!