Bardzo dobry lekarz, chirurg naczyniowy, najlepszy na jakiego kiedykolwiek trafiłem! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności a do tego ludzkie (bo o to przecież chodzi w kontakcie lekarz-pacjent) relacje z pacjentem. Szybko i trafnie zdiagnozował niedokrwienie kończyn dolnych i tego przyczynę. Przyczynił się do wykonania angioplastyki aorty tętnic udowych podkolanowych (obustronnie, ze stendami) i otoczył fachową opieką przed i po. Praktycznie nie mogłem chodzić i wychodzić z domu a teraz już mogę sobie na to spokojnie pozwolić. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze!!! Życzę wszystkiego dobrego:) „ // Paweł Gutkowski

szczerze polecam tego lekarza.konkretny w leczeniu.leczył mojego tatę,naprawił to co zepsuli inni lekarze wcześniej.

Pan doktor dokonal u mnie operacji laparoskopowej woreczka zolciowego. Jestem pelna uznania dla Jego profesjonalizmu i bardzo Mu wdzieczna.Poza tym jest milym , kulturalnym i zyczliwym czlowiekiem. Bozena Ostrowska,Warszawa

Dwa miesiące temu byłam szpitala Banacha na operację żylaków kończyn dolnych.W szpitalu spotkałam się z ogromną fachowością dr.Kuleszy.Cierpliwy,miły,ciepły lekarz.Przy nim straciłam strach.Wewnętrznie czułam,że wszystko będzie dobrze i tak było.Wszyscy są bardzo mili,pomocni i służą swoim doświadczeniem. Ogólnie polecam całą klinikę i aby więc była tak dobrego personelu.

Jestem po 2 operacjach na tętnicy szyjnej,więc mam porównanie co do fachowości doktora.Pierwsza operacja wykonana przez innego chirurga była nieudana. Drugą operacje na tej samej tętnicy wykonał dr Kulesza,i napiszę tylko tyle ,że operacja była wykonana fachowo,bezboleśnie i bez powikłań. Czeka mnie następna operacja na drugiej tętnicy i tylko u dr Kuleszy chcę się operować gdyż mam już do niego zaufanie i wiem że jest znakomitym specjalistą.

Lekarz z powolania, wrecz stworzony do tego co robi..wspanialy czlowiek, super fachowiec, rzeczowy, zorganizowany, stara sie pomoc w kazdej sytuacji. oprocz swojego profesjonalizmu jest czlowiekiem. prawdziwym. dziekuje panie doktorze

Zdecydowanie fachowiec!!!! Zna się na tym co robi i mam wrażenie też to lubi.

Zdecydowanie fachowiec!!!! Zna się na tym co robi i mam wrażenie też to lubi.

Dr.Kulesza operował mnie 3 razy w 2009 r. Jest świetnym fachowcem,budzącym zaufanie u chorego.Profesjonalista z dużą wiedzą medyczną.Z czystym sumieniem polecam.

Specjalista w całym tego słowa znaczeniu. Operował mi żylaki,blizny po operacji niemal niewidoczne,poza tym przesympatyczny ,miły człowiek.

Uważam że jest osobą kompetentną. Poza tym zbyt mało czasu poświęca pacjentowi, nie wyjaśnia na czym polega choroba, nie przedstawia metody leczenia. Ogólnie w kontaktach interpersonalnych jest niemiły i bardzo niesympatyczny.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)