lekarz Andrzej Kupczak

Myślę, że wystarczy jedno słowo. Lekarz jest niesamowity. Żałuję, że tak późno do niego trafiłam. Kompetentny, miły, pogodny. Wszystko spokojnie tłumaczy.

Szkoda ze teraz siedzi w wiezieniu. podobno za nielegalna oborcje.

Szkoda ze teraz siedzi w wiezieniu. podobno za nielegalna oborcje.

Lekarz swietny...byl przy porodzie mojej coreczki dodal mi duzo sil i otuchy:) serdecznie polecam:)

poprostu rewelacja. Lekarz bardzo kompetentny, wizyty są poprostu wyczerpujące pod względem informacji. Widać że lekarz z powołania.

Trudno powiedziec czy polecilabym Pana doktora dalej.

Trudno powiedziec czy polecilabym Pana doktora dalej.

znakomity lekarz i uczciwy.....dba o swoje pacjentki i poswieca im tyle czasu,ile potrzebuja....

Rodziłam 2 razy -razem z dr Kupczakiem.Do drugiego porodu nawet zawiózł mnie do szpitala i już nie opuscił az do konca porodu.Wpływa na mnie bardzo uspokajająco i naprawde byłam bardzo zadowolona.

lekarz jakich mało miły uprzejmy wszystko tłumaczy . Kiedy ma sie problem mozna dzwonic o każdej porze!! zawsze odbiera !! godny polecenia i zaufania!! jest lekarzem z powołania.... w 100%

Pytanie do Pana doktora! Prosze moderatorow o nieusuwanie mojejego zapytania. Chociaz nie jest opinia sama w sobie to prowadzi do wyrobienia takowej po przeczytaniu odpowiedzi Pana doktora (mamy nadzieje ze odpowie w zgodzie ze soba i Z PRAWDA. Pytanie jak najbardziaj powazne i wymagajace konkretnej odpowiedzi. Otóż, jak czesto po badaniu USG 'wyciera' Pan piersi pacjentki tak dlugo az prosi by Pan przestał?

Pytanie do Pana doktora!

Otóż, jak czesto po badaniu USG 'wyciera' Pan piersi
pacjentki tak dlugo az prosi by Pan przestał?

Kilka lat temu byłam pacjentką tego lekarza. Obiecywał ze bedzie przy porodzie a potem bez wyjasnienia nie przyjechał. Jedyne co potrafi to obiecywać.