dr Andrzej Kurek

Gastrolog

Bardzo uprzejmy pan doktor. Polecam wszystkim. Jest dokładny i skrupulatnie wszystko tłumaczy. Ma fachowe podejście do chorego. Najlepszy lekarz z jakim sie spotkałam

Bardzo miły człowiek, dobre podejście do pacjenta. Nie zlekceważył moich dolegliwości, wypisał skierowania na potrzebne badania- w odróżnieniu od innych lekarzy, którzy twierdzili, że przesadzam i nic mi nie jest (kołatanie serca, zawroty głowy i silne bóle w okolicach żołądka wymyśliłam sobie). Wizyta dość długa, szczegółowe pytania, polecam Pana dr.

Polecam każdemu kto ma problemy zdrowotne

Polecam każdemu kto ma problemy zdrowotne