dr n. med. Andrzej Kuriło

Ortopeda, Traumatolog

Szczerze mówiąc wizyta u szanownego Andrieja Kuriło mija się z celem. W moim przypadku lekarz kompletnie niekomunikatywny, nie potrafił zrozumieć prostego przypadku przewlekłej boreliozy, zupełnie zignorował zgłaszane dolegliwości. Od samego początku wizyty mówiłem mu, że mam objawy przewlekłej boreliozy, lecz puścił to mimo uszu i zajął się sprawdzaniem mojej postawy o co go nie prosiłem. Po mojej prośbie żeby wypisał mi doxycyclinę i metronidazol na cały cykl leczenia 28 dni otrzymałem receptę na 1 opakowanie, ponieważ pan doktor ironizując stwierdził, że nie chce mi zaszkodzić. Na początku wizyty przekazałem mu między innymi, że jestem zaszczepiony 3 x przeciw covid19. Zapytał po co. Nie wiedziałem za bardzo czego on ode mnie oczekuje. Na zakończenie zażądał za wizytę 200 zł. Recepty wypisał tak na odczepnego, po 1 opakowaniu, podczas gdy ogólnie wiadomo, że leczenie wtórnej boreliozy to 3-4tygodnie. Szczerze mówiąc odczuwam wręcz rozgoryczenie po wizycie u niego.

Zlamanie kompresyjne w odcinku piersiowym Th 7,8,9,11,12. Po 2 latach ( pseudo) leczenia u doktora X w Kamienskim szpitalu uslyszalam " na moje oko to pani sie nie chce pracowac" trzasnelam drzwiami i wyszlam. Wizyty u innych lekarzy nie pomogly Znajomy polecil mi doktora Andrzeja Kuriło , pojechalam i co uslyszalam ? Szok nie moglam przestac plakac , nie tylko zlamane kregi ale stłuczona miednica , chodzilam jak kaczka. Stracilam , prace , mieszkanie , zdrowie, zadnej pomocy z nikąd . Pomoc doktora jest NIEOCENIONA dzis jestem po 2 operacjach ...

Znajomy polecil mi doktora Andrzeja Kuriło , pojechalam i co uslyszalam ? Szok nie moglam przestac plakac , nie tylko zlamane kregi ale stłuczona miednica , chodzilam jak kaczka. Stracilam , prace , mieszkanie , zdrowie, zadnej pomocy z nikąd . Pomoc doktora jest NIEOCENIONA dzis jestem po 2 operacjach kregoslupa , mam orzeczenie o stopniu niepelnosprawnosci i rente chorobową . Dzieki Panie Doktorze

Moja córka ma proste nogi dzięki Panu Doktorowi, nadal jeżdżę do Pana Doktora, jest to najlepszy lekarz ortopeda. Jestem bardzo wdzięczna za zdrowie córki.

Jedyny w swoim rodzaju, bardzo dobry człowiek. Zawdzięczam mu życie bez bólu kręgosłupa i kolan. Pan doktor patrzy na ludzki organizm inaczej niż inni lekarze, bardziej całościowo. Jako jedyny powiązał ból kolan z kręgosłupem, inni lekarze pakowali nogi w gips, by dać odpocząć kolanom, co jeszcze bardziej obciążało kręgosłup. W tej chwili jeżdżę tylko do niego. Życzę mu wszystkiego dobrego i przede wszystkim dużo zdrowia! :)

Nikomu nie polecam! Okropny, bezczelny, nieuprzejmy. Brak mu kompetencji. Nie tłumaczy choroby której nie potrafi wyleczyć. Po kilku wizytach i wyrzuconych pieniądzach w błoto w niczym nie pomógł a na dodatek nie prowadzi ewidencji, nie wystawia rachunku, pracuję nielegalnie. Podły człowiek, żaden z niego lekarz!

Fantastyczny młody lekarz, kompetentny, zdolny, wspaniały chirurg. Poskładał moja roztrzaskaną piszczel, teraz chodzę normalnie! Polecam!

Lekarz godny polecenia, wysokiej klasy fachowiec, godny polecenia

Lekarz godny polecenia, wysokiej klasy fachowiec, godny polecenia

znam doktora super facet lekarz człowiek dobry specjalista pozdrawiam go serdecznie

Jestem pacjentką Doktora od 3 lat,cierpię na przepuklinę kręgosłupa.3 lata temu pewnie byłabym już po operacji,a dzięki Doktorowi i regularnej rehabilitacji funkcjonuję całkiem dobrze.Doktor jest bardzo życzliwy,kompetentny,wszystko spokojnie wyjaśnia.Polecam,ponieważ pomógł mnie i wielu moim znajomym ze wspaniałym skutkiem.

Polecam tego lekarza. Jest nie tylko kompetentny i podchodzi z sercem do swojej pracy, ale jest również bardzo przystojny.