dr n. med. Andrzej Kuriło

Ortopeda, Traumatolog

Jedyny w swoim rodzaju, bardzo dobry człowiek. Zawdzięczam mu życie bez bólu kręgosłupa i kolan. Pan doktor patrzy na ludzki organizm inaczej niż inni lekarze, bardziej całościowo. Jako jedyny powiązał ból kolan z kręgosłupem, inni lekarze pakowali nogi w gips, by dać odpocząć kolanom, co jeszcze bardziej obciążało kręgosłup. W tej chwili jeżdżę tylko do niego. Życzę mu wszystkiego dobrego i przede wszystkim dużo zdrowia! :)

znam doktora super facet lekarz człowiek dobry specjalista pozdrawiam go serdecznie

Jestem pacjentką Doktora od 3 lat,cierpię na przepuklinę kręgosłupa.3 lata temu pewnie byłabym już po operacji,a dzięki Doktorowi i regularnej rehabilitacji funkcjonuję całkiem dobrze.Doktor jest bardzo życzliwy,kompetentny,wszystko spokojnie wyjaśnia.Polecam,ponieważ pomógł mnie i wielu moim znajomym ze wspaniałym skutkiem.

Fantastyczny młody lekarz, kompetentny, zdolny, wspaniały chirurg. Poskładał moja roztrzaskaną piszczel, teraz chodzę normalnie! Polecam!

Polecam tego lekarza. Jest nie tylko kompetentny i podchodzi z sercem do swojej pracy, ale jest również bardzo przystojny.

Lekarz godny polecenia, wysokiej klasy fachowiec, godny polecenia

Lekarz godny polecenia, wysokiej klasy fachowiec, godny polecenia

Nikomu nie polecam! Okropny, bezczelny, nieuprzejmy. Brak mu kompetencji. Nie tłumaczy choroby której nie potrafi wyleczyć. Po kilku wizytach i wyrzuconych pieniądzach w błoto w niczym nie pomógł a na dodatek nie prowadzi ewidencji, nie wystawia rachunku, pracuję nielegalnie. Podły człowiek, żaden z niego lekarz!

Godny polecenia. Inni lekarze kierowali mnie pod nóż, ten lekarz ocalił mnie od noża chirurgicznego, dużo mu zawdzięczam.