Andrzej Kurza

Neurochirurg

Nie polecam ! Operował mi kręgosłup dwa razy a trzeci raz musiałem u fachowca.Qrwa ile ja zdrowia przez niego straciłem.

Wspanialy fachowiec !!! Uratowal zycie mojemu dziecku. Corka miała guza mózgu, a dzisiaj jest zdrowa :) Jestem wdzięczny doktorze. Dziekuje, pozdrawiam i zycze dużo zdrowia.

Lekarz który się nie przejmuje pacjentem. Wydaje się jakby rozmawiał nie z człowiekiem, nie angażuje się w sprawy pacjenta. Bardzo się zawiodłam, czytając opinię liczyłam na pomoc od pana doktora

Wziął mnie pod siebie gdzie inny szpital z Wrocławia wysylal do Lublina, podjal sie operacji tetniaka , blizna na czole niewidoczna, komplikacji nie bylo, kilka dni po operacji opuscilem juz szpitak, dzieki temu lekarzowi wszystko wrocilo do normy w moim zyciu, a wspomne jeszcze ze mam 29 lat i mialem wlasnie tetniaka mozgu. polecam tego lekarza!!!!

gdyby nie daj Boże trzeba było mnie operować raz jeszcze, na pewno wybrałabym dr. Kurze i szpital im.Marciniaka, pozdrawiam cały zespół, królewna wrażliwa :):)

Bardzo dobry lekarz, jak i człowiek. Poświęca dużo czasu pacjentom. Jest miły oraz uprzejmy, zarówno jak i personel pielęgniarski. Bardzo dbają o dobro pacjenta,są na każde zawołanie,są uśmiechnięte i bardzo sympatyczne. Pacjentka z Ziębic Krystyna Klatka

Pacjentka z Ziębic
Krystyna Klatka

Polecam. Dobry fachowiec. Uratował mojego męża. Ja również byłam operowana( 2 implanty w kręgosłupie szyjnym). Jestem bardzo zadowolona z zabiegu bo ustąpiły mi wszystkie objawy.Na oddziale który prowadzi bardzo miły personel, dobra opieka.Nadal się leczę u doktora i nie zamieniłabym na innego lekarza. A poza tym jest przystojny, z dużą kulturą osobistą- opina podwładnych

Bardzo dobry specjalista. W prosty sposób objaśnił mi na czym polega moja dolegliwość, i jak można ją zwalczyć. Uprzejmy, serdeczny. zdecydowanie polecam

wspanialy lekarz,uratowal zycie mojej corce

wspanialy lekarz,uratowal zycie mojej corce

Rozczarowałam się wizytą,przyszłam ze zmianami w 2 odcinkach kregoslupa,szyjnego i ledzwiowego,ale skupilam sie na tym silniejszym bolu,który bardziej dokuczal w ledzwiowym przez ostatnie msce i dnie ,ogólnie przedstawiłam problem,opisałam dolegliwości bólowe,ale nie zdarzyłam wszystkiego powiedzieć,bo pan dr od razu zaczął mnie badać i mimo ze bolalo mnie jak noge podnosil do gory,to spowodował podnoszac moja noge wyzej w kacie 80' wiekszy bol:(.Nie moge normalnie siedziec,bo kluje i promieniuje w posladki...momentami do nogi ....Mówiłam,że miałam ataki przeważnie w nocy(które by wskazywały na ucisk na rdzeń czy nerwy)ból taki,że leżenie nawet sprawia ból,gorace pieczenie w jednym miejscu i tak jakby cos roslo w odc ledzwiowym ani sie ruszyc nie moglam i nagle niesamowite mdlosci,bol brzucha otwieraja sie samoistnie zwieracze -reakcja obronna organizmu-i ostatkami sil udalam sie do wc i tam nagle goraczki dostalam usiedziec nie moglam ,bo bolalo strasznie, nagle dreszcze i zawroty glowy,bol brzucha dalej sie u3mywal, udalam sie do lozka z powrotem i nagle nogi jak z waty mialam przez kilka sekund nic na oczy nie widzialam...i nie zdarzylam wszystkiego opisac doktorowi tylko ogolnie:(,a dr mowi ,ze to nie ma nic wspolnego z kregoslupem, jak nie ma ?Ma ,bo jest ucisk i tak reaguje organizm...konsultowalam ten przypadek z innymi lekarzami i oni mowili,ze ma zwiazek i obserwowac zmiany...
Pan dr przyjmuje prywatnie na ul.Joanitów,kto chce niech idzie,ja osobiscie bym nie poszla juz do niego po raz kolejny