lekarz Andrzej Kusak

Kardiolog

W dniu 20.03.2023. Pan dr Andrzej Kusak wykonał na mnie zabieg ablacji. Zabieg ten był poprzedzony wizytą w przyszpitalnej przychodni kardiologicznej, podczas której Pan Doktor poinformował mnie o celu takiego zabiegu i sposobie jego przeprowadzenia. Chciałbym przekazać podziękowania dla Pana dr. A. Kusaka za przeprowadzony zabieg i jednocześnie wyrazić swoje uznanie za profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Panie Doktorze, jeszcze raz serdecznie dziękuję. Piotr Zawadzki.

Panie Doktorze, jeszcze raz serdecznie dziękuję. Piotr Zawadzki.

Bardzo dziękuję bardzo profesjonalne podejście do pacjęta,wspaniały lekarz ogromna wiedza.Mam 72-lata i po ablacja czyję się dobrze .Zyczę dużo zdrowia Józef.

Wspaniały doktor, wyrozumiały ,kompetentny, doświadczony i pełen empatii gdzie rzadko się to zdarza. Rozmawia z pacjentem, tłumaczy a przy zabiegu działa jak plaster na ranę 🙂 z dr. Kusak mogę nie jedną ablację przejść,polecam gorąco i bardzo dziękuję panie doktorze.😁

Pierwszy raz spotkałam lekarza, który poświęcił tyle uwagi i czasu, a moja droga kardiologiczna nie była łatwa. Odwiedzałam różne szpitale i w żadnym nikt się mną tak nie zajął jak dr Kusak. Na pierwszej konsultacji okazał wiele zainteresowania i objaśnił mi wszystkie aspekty mojej drugiej ablacji przez co się już tak nie obawiałam. a sam zabieg przeprowadził profesjonalnie i podtrzymywał mnie na duchu w trakcie jak i po nim. Bardzo polecam wizyty i leczenie u dr Kusaka. Po zabiegu jestem 3 miesiące i czuje się wspaniale. Oby tak dalej.

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył,kiedy dostałam nagłego częstoskurczu.Przyszłam z mamą na wizytę i nagle potrzebna była mi pomoc.Poświecił czas, zrobił badania i zaprowadził na izbę przyjęć.Widać,że lekarz z powołania.

Lekarz wielkiego serca, ogromna wiedza, przyjazne, z troską podejście do pacjenta. Wyjątkowo odporny na marudzenie pacjenta. Każda moja wizyta kończyła się miło i uprzejmie. Polecam tego doktora każdemu komu serducho nawala a mojemu doktorowi życzę zdrowia i żadnych kłopotów.

Pomimo młodego wieku ogromna wiedza wielkie doswiadczenie super podejscie do pacjenta. Wzbudza ogromne zaufanie. 10 lat lekarze lekceważyli moje dolegliwości. Dr kusak postawił diagnozę i wdrożył leczenie i wygląda na to że mnie wyleczy. Wielkie dzięki i że "zdrowego" serca polecam

Lekarz uprzejmy, kompetentny. Widac ze to co robi go interesuje. Swietne podejscie zarowno do starszych odob jak i młodych.