lekarz Andrzej Kwiatkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

2,9

Osobiście nie polecam tego lekarza. Brak podejścia do pacjentki. Priorytetowo traktowane są Panie z wizyt prywatnych. A na NFZ, czekaj na zabieg, aż znajdzie się wolny czas. Wiele dziewczyn przeżywało na oddziale w Łęczycy tragedię- poronienia. Ze strony lekarza zero współczucia - dla niego kolejne skrobanie :-(

Być może prywatnie ten pseudo doktorek ma inne podejście do pacjentek. Na NFZ to masakra.Mialam wątpliwą przyjemnośc spotkać tego pana na swojej drodze w szpitalu w Łęczycy i NIGDY więcej

przy trzeciej wizycie połapał się ,ze jestem facetem

przy trzeciej wizycie połapał się ,ze jestem facetem

brak słow by móc okreslic pana doktora.widzial u mnie wczesna ciaze a stwierdzil ze nic nie bylo.nastapilo poronienie co pan doktor powiedzial ze nic takiego nie bylo.bierze tylko pieniadze a nie potrafi sie dobrze zajac ciaza i choroba,dla mnie taki lekarz nie powinien leczyc!!!!

Słaby lekarz, a nie doktor, tylko kasa sie liczy, bez komentarz!!!

Słaby lekarz, a nie doktor, tylko kasa sie liczy, bez komentarz!!!

Lekarz razcej godny polecenia. Prowadził moje2 ciąże. Miał czas zawsze gdy tego potrzebowałam. Brakowało mi systematycznej dokumentacji moich wizyt w karcie ciąży, gdyz świeciła ona pustkami i Pan Dr nie mógł się połapać, jakie badania juz miałam, a które wypadało by jeszcze wykonać!

Kompetencje są bez zastrzeżeń i niewątpliwie jest przystojny i delikatny ale pan dr musi popracować nad... manierami! Jego domeną jest zadawanie pacjentkom niebanalnych pytań przez co sprawdza kobiecą inteligencję! Panie dr wiecej serducha dla kobiet w ciąży a tę nutkę drwiny proszę o pozostawienie w kieszeni uroczego fartuszka:)))

Najbardziej nieludzki lekarz u jakiego byłam, doprowadził mnie na stół operacyjny, bo nie zrobił nic z moim przypadkiem. Byłam 30osobą w kolejce do pana "doktora" przyjął mnie dosłownie 5minut za co kazał sobie słono zapłacić. Powiedział, że mam zapalenie jajnika i przepisał globulki i KETANOL!!!!!!!! Kazał przyjść na kontrolę za tydzień. Po tygodniu zbadał już tylko prawy jajnik, powiedział że wszystko w porządku. Zignorował mnie totalnie jak mówiłam że mnie w dalszym ciągu boli, burknął tylko że tak ma być, że to jest normalne, bo nie biorę hormonów. Uwierzyłam mu ...

Byłam 30osobą w kolejce do pana "doktora" przyjął mnie dosłownie 5minut za co kazał sobie słono zapłacić. Powiedział, że mam zapalenie jajnika i przepisał globulki i KETANOL!!!!!!!! Kazał przyjść na kontrolę za tydzień. Po tygodniu zbadał już tylko prawy jajnik, powiedział że wszystko w porządku. Zignorował mnie totalnie jak mówiłam że mnie w dalszym ciągu boli, burknął tylko że tak ma być, że to jest normalne, bo nie biorę hormonów. Uwierzyłam mu w te jego puste słowa.
Po miesiącu znalazłam się w szpitalu z pękniętą torbielą, pękniętym jajnikiem i krwotokiem wewnętrznym. Straciłam 3 litry krwi, jajnik cudem mi uratowano.
Dzięki "wspaniałemu doktorowi" mogłam stracić życie...
Dla mnie ktoś taki powinien stracić licencję lekarską!!!!!!!!!

Pan Doktor naprawdę godny polecenia. Delikatny,kompetentny, koncentruje się na wszystkich zgłaszanych problemach i naprawdę stara się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dr Kwiatkowski jest super lekarzem. Poświęca pacjentowi duzo czasu, zna sie na rzeczy. Nie zamieniłabym do na innego lekarza. Az miło gdy lezysz w w szpitalu i wiesz że On jest przy tobie i opiekuje się Tobą. POLECAM .