lekarz Andrzej Len

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,9

Do doktora trafiłam przypadkowo w listopadzie 2008. Miałam wykonane 2 operacje wszczepienia endoprotezy prawego kolana w lutym 2010 lewego w kwietniu 2013. Chodzę,po drugiej czuję się jakbym była wypuszczona z klatki.

skasowal mnie 150zl za wizyte ktora trwala 15 minut ( widac ze sie ceni ze stawka godzinowa 600zl) Nic mie nie pomogl powiedzial ze moze mi wyleczyc uraz operacyjnie oczywiscie on bedzie operowal. Poszedlem do innego lekarza i po 2 miesiacach rehabilitacji po urazie nie bylo sladu. bez uzycia skalpela! Len ma takie nazwisko nie od parady! Zdecydowanie nie polecam

wizyta u tego lekarza do strata czasu i pieniedzy. wiecej informacji znalazlem w googlach niz uzyskalem od niego. nie polecam

nie polecam dupek rozwalił mi łękotkę przez swoje złą decyzje skierował mnie na rehabilitacje a potrzebna mi była artroskopia i stabilizator przyszłam do niego zdrowy a wyszłam uszkodzony totalnie nie polecam a wiedzą to może on i ma ale to to sie moge sam dowiedzieć a on ma leczyć a nie się uśmiechać i naciągać pacjentów na leczenie

witam polecam tego lekarza bo dzięki niemu mam zdrową nogę co prawda utykam ale nikt nie dawał mi nadzieji bo kolano było zmasakrowane po innych wcześniejszych operacjach i co prawda nie udanych więc poprawa po innych lekarzy nikt nie chce się podjąć tylko on ten zabieg wykonał i mam do niego pełne zaufanie jest spokojny poświęca bardzo dużo czasu więc i kolejki sa do niego zna się na medycynie jest kompetentny uprzejmy potrafi wytłumaczyć metode leczenia poleciłam osobom i oni równiez sa z nigo zadowoleni

miałam okazje odbyc wizyte u dr Lenia i stwierdzam,ze nazwiskoma sluszne .Czekałam ponad 3 godziny w gigantycznej kolejce a wizyta trwała kilka minut.Doktor był zbyt zajety innymi wazkim sprawami .Kolana obejrzał mi przez dzinsy i polecił bym nie chodziła w góry absolutnie na rower i wogóle najlepiej lezec.Termin zas na zabieg łokcia tenisisty ustalił na 2016 bez zadnych badan i tylko po zapytaniu czy juz gdzies się leczyłam.Oczywiscie chciał załadowac mnie w gips na kilka tygodni dziwiąc się,ze wybieram prace a nie zdrowie.Bo z gipsem pracowac nie moge a orzechow w mojej pracy nie rozbijam.Nie polecam tego pana doktora a nawet radzę by umykac jak zajac od jego panstwowego gabinetu według strzałek wskazujących do prywatnego przy wskazówkach pana doktora .Oj wtedy jest znacząco milszy.

Przeprowadził 8 zabiegów operacyjnych na moich nogach dzięki niemu chodzę na nich.

Chciałbym wyrazić swoje oburzenie i wielkie rozczarowanie względem lekarzy z Krakowskiego Centrum Rehabilitacji. Niejednokrotnie byłem świadkiem wizyt lekarskich na których lekarze wykazywali brak podstawowej wiedzy o historii leczenia pacjentów. Doktor Andrzej Leń wbiegał na wizytę lekarską w dresie sportowym po ówczesnym joggingu i załatwiał pacjentów „z biegu”. Jego brak wrażliwości i delikatności podczas zmiany opatrunków, specyficzne żarty doprowadzały pacjentów do łez, bólu i wielkiego strachu na samą myśl o obecności na dyżurze doktora Andrzeja Lenia. Nie wzbudza zaufania, jest niemiły i nieuprzejmy. Zdecydowanie nie polecam!

Doktor Leń operował mi prawy nadgarstek w X'2005 roku, szybko i sprawnie załawtił mi miejsce w Klinice. Operacja się niby udała, mam szew na8cm, blizna się rozrosła, choroba wróciła ... pan doktor traktował mnei jak histeryczkę, był wiecznie zajęty. Na jesień mam mieć ponowną operację prawego nadarstka, duże ryzyko, strach też. nie polecam

Jestem 6 miesięcy po zabiegu biodra prawego-wszczepienie endoprotezy i jestem bardzo zadowolony z zabiegu operacyjnego jak również z dalszego leczenia.Bardzo dobry lekarz.Panie Andrzeju tak trzymac!Polecam!!! Pozdrawia K.S.