lekarz Andrzej Lipa

3,7
3,4
3,4
3,3

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. W grudniu urodziłam swoje pierwsze dziecko, cały czas byłam pod prywatną opieką dr Lipy. Prawdą jest, że wizyty są co 3tygodnie i średnio zostawia się za każdym razem w gabinecie 160-180zł ale to są standardowe ceny w Wołominie (bo dzwoniłam do kilku lekarzy). Pan doktor jest przede wszystkim świetnym człowiekiem, zawsze na luzie, uśmiechnięty, ma ogromne poczucie humoru. Do swoich pacjentek zwraca się po imieniu i mnie bardzo to odpowiadało bo skraca dystans lekarz-pacjent. Jeśli coś mu nie pasowało zlecał dodatkowe badania aby mieć pewność, że wszystko jest ok. Nie jest prawdą to, że doktor nie kojarzy swoich pacjentek, kojarzy je i z daleka rozpoznaje. Przed porodem spędziłam trochę czasu w szpitalu, dr na każdym swoim dyżurze przychodził i sprawdzał czy wszystko jest w porządku. Jak kończył dyżur to prosił żeby za 2-3 godz przesłać smsa i napisać jak się czuję. Nie żałuję nawet jednej złotówki wydanej na wizyty u dr Lipy. W szpitalu to tak naprawdę tylko on się interesował moją ciążą i porodem. Jeśli zajdę w kolejną ciążę, na pewno będzie chciała żeby prowadził ją dr Lipa. jeszcze raz gorąco polecam.

Ja z Dr Lipą "urodziłam" dwoje moich dzieci i szczerze nie polecam. Chodziłam do niego tylko ze względu na fakt iż pracuje w szpitalu i może jest człowiek spokojniejszy o poród. Pan doktor szczerze przyznam że jest naciągaczem i inkasuje pieniążki za 5 min wizytę a wizyty są co 3 tyg jak jest wszystko OK. W moim przypadku to wizyta wypadała co 3 tygodnie ale np. na tej zwykłej wizycie nie robił badania USG w 12 tyg i pozostałych trymestralnych ważnych USG tylko umawiał dodakowe wizyty na USG :) Tak więc czasami w miesiącu byłam 3 razy bo np. badanie USG robione w 12 tyg było robione 2 razy bo Pan doktor powiedział mi na USG że jeszcze coś słabo widać bo jeszcze za wcześnie i za tydzień zobaczymy - i za tydzień była kolejna wizyta. Przy żadnym z moich porodów Pana Doktora nie było bo bardzo często jest zagranicą tak więc nie czułam się bezpiecznie i opłaciłam sobie prywatnie położną którą mi Pan doktor polecił - koszt 600zł. Po pierwszej ciąży poszłam też do niego z drugą ciążą myśląc ze może już przez wzgląd że to kolejna ciąża u niego to będzie jakoś inaczej ale nie...pacjent to nie pacjent to po prostu Klient z kasą. Pan Doktor ma tyle Klientek, że zupełnie nie kojarzy ani nazwiska, ani twarzy... Pan Doktor nie ma czasu dla swoich pacjentek ani w gabinecie na opłaconej wizycie , ani przez telefon. Ma czas w szpitalu jak jest na dyżurze i wtedy można z nim porozmawiać . A i jeszcze jedna moja sytuacja z 1 ciąży - pojechaliśmy do Pana doktora na umówione w szpitalu KTG i okazało się że nic się nie dzieje więc trzeba będzie żonie wystawić zwolnienie lekarskie. Umówił się z nami za 30 min pod swoim prywatnym gabinetem i skasował nas jeszcze na dodatkowe 80 zł :)

Polecam dr. Lipę prowadził moją drugą ciążę, a kojarzyłam go ze szpitala jak się zajmował mną gdy rodziłam pierwsze dziecko gdzie pozostali lekarze mnie oleli, miałam też laserowo usuwaną nadżerkę u niego w gabinecie. Dla mnie jest osobą miłą, rzetelną i za każdym razem pomaga. W 8 miesiącu ciąży miałam wypadek samochodowy, na szczęście nic się poważnego nie stało ale był ze mną cały czas w kontakcie tel. a gdy miał dyżur przychodził do mnie .

Pana doktora polecę każdej dziewczynie, która chce mieć za swojego lekarza doskonałego specjalistę oraz osobę której może zaufać. Z mężem mieliśmy duże trudności z poczęciem dziecka, klinika spisała nas na straty mówiąc, że jedynym rozwiązaniem dla nas jest in vitro. Jednak dzięki pomocy Pana doktora poczęliśmy dziecko w sposób naturalny. Niestety ciąża obumarła ale wiemy, że mamy szanse na kolejne ciąże. Opieka Pana doktora podczas tych bardzo dla mnie ciężkich chwil zasługuję na najwyższe uznanie bo rzadko spotyka się lekarza, który potrafi tak uspokoić pacjenta i podtrzymać go na duchu ...

Moje trzy córki pochodzą od "Lipy".Polecam kazdej kobiecie bo czuje się pewnie i bezpiecznie,mało jest takich lekarzy,którzy nawet po urodzeniu dziecka przychodzą do sali i dowiadują się o Twój stan zdrowia.Wizyta nie kosztuje dużo w porównaniu z innymi prywatnymi wizytami i patrząc na to jaki ma sprzęt do usg.Polecam,polecam,polecam

Szczerze polecam doktora Lipę. Jest bardzo uprzejmy. skrępowanie przy nim szybko mija, ponieważ wzbudził moje zaufanie od samego początku. w przeciwieństwie do innych lekarzy, wszystko dokładnie stara się wytłumaczyć. Wizyta do tanich nie należy, ale jestem z niej w pełni zadowolona. Poleciłam doktora Lipe wszystkim koleżankom, a one równiez sa bardzo zadowolone. Jedyny minus to fakt, że czasu nie poświęca aż tak duzo, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo ma przeciez tyle pacjentek.

Oczywiscie że w prywatnym gabinecie lekarz musi byc uprzejmy i kulturalny ale ja szczególnie jestem wdzieczna za fachowa pomoc i prawidłową diagnioze .Moze dlatego jest tyle wielbicielek tego lekarza.Gabinet w Zielonce przecietny ale w Wolominie juz bardzo fajnie.Pochwalam i polecam doktora Lipe i licze ze moja ciąża która planujemy niebawem przebiegnie bez komplikacji pod opieka dr Lipy.Martynka.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją pierwszą ciążę i prowadzi także drugą. Mam do niego zaufanie.

Witam, naprawdę jako szczerze przestraszona kobietka nie polecam...to zwyczajna LIPA przez wielkie L...wydałam ogrom kasy licząc na to, że prywatne wizyty pomogą w prostym problemie...okazało się, że wszystko trwa niespełna 5 minut i pan doktor średnio kojarzy o kim i o czym mój po czym lekką ręką inkasuje po 150zł aa 8 minut wizyty...sorry..ale naprawdę nie wiem czym sieię zachywcacieć bo miała

Długo szukałam dobrego lekarza z marnym skutkiem. 6 lat temu trafiłam na doktora A.Lipę i nie zmienię już ginekologa. Jest profesjonalistą w każdym calu: dokładnie i delikatnie bada, sprawdza każde sygnaliowane dolegliwości, jeżeli trzeba kieruje na konsultacje do specjalistów w danym temacie, w ciąży podczas USG wszytski pokazuje i tłumaczy a w razie potrzeby można bez skrempowania do niego dzwonić i jeżli trzeba od ręki konsultuje. A do tego miły i duzym poczuciem humoru. Ja zdecydowanie POLECAM.