lekarz Andrzej Lipa

Pana doktora polecę każdej dziewczynie, która chce mieć za swojego lekarza doskonałego specjalistę oraz osobę której może zaufać. Z mężem mieliśmy duże trudności z poczęciem dziecka, klinika spisała nas na straty mówiąc, że jedynym rozwiązaniem dla nas jest in vitro. Jednak dzięki pomocy Pana doktora poczęliśmy dziecko w sposób naturalny. Niestety ciąża obumarła ale wiemy, że mamy szanse na kolejne ciąże. Opieka Pana doktora podczas tych bardzo dla mnie ciężkich chwil zasługuję na najwyższe uznanie bo rzadko spotyka się lekarza, który potrafi tak uspokoić pacjenta i podtrzymać go na duchu ...

Pa Lipa jest miły...ale za taką kasę i to i ja bym była. Wizyty są bardzo krótkie i badanie na odwal się. No cóż taki zawód, nastawiony na kasę....nie polecamy!

Oczywiscie że w prywatnym gabinecie lekarz musi byc uprzejmy i kulturalny ale ja szczególnie jestem wdzieczna za fachowa pomoc i prawidłową diagnioze .Moze dlatego jest tyle wielbicielek tego lekarza.Gabinet w Zielonce przecietny ale w Wolominie juz bardzo fajnie.Pochwalam i polecam doktora Lipe i licze ze moja ciąża która planujemy niebawem przebiegnie bez komplikacji pod opieka dr Lipy.Martynka.

Szczerze polecam doktora Lipę. Jest bardzo uprzejmy. skrępowanie przy nim szybko mija, ponieważ wzbudził moje zaufanie od samego początku. w przeciwieństwie do innych lekarzy, wszystko dokładnie stara się wytłumaczyć. Wizyta do tanich nie należy, ale jestem z niej w pełni zadowolona. Poleciłam doktora Lipe wszystkim koleżankom, a one równiez sa bardzo zadowolone. Jedyny minus to fakt, że czasu nie poświęca aż tak duzo, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo ma przeciez tyle pacjentek.

Facet nastawiony tylko i wyłącznie na kasę. Prowadziłam u niego ciążę, prywatnie. Przy porodzie okazało się jaki to palant.

dr Lipa wydaje sie bardzo mily lecz ja nie jestem z niego zadowolona na 1 wizycie bez zadnych badan przepisal mi pigułki antykoncepcyjne chyba nie zdawal sobie z tego sprawy jakie to moze miec konsekwence. kiedy polecilam go mojej kolezance, ktora byla w 2 miseicu ciazy nie zauwazyl tego na usg i dopiero po badaniu krwi zorientowal sie ze to 2 miesic... lecz uwazal ze to ciaza pozamaciczna... okazalo sie inaczej. wiec szczerze nie polecam go.

Nie łatwo sie chodzi na wizyty ginekologiczne a niestety czesto to wina niezbyt kulturalnych lekarzy.Polecono mi dr Andrzeja Lipę w tym roku i jestem wdzięczna za całość.Chodzilam z mężęm na wszystkie wizyty i jego zdaniem także fachowość ,takt i dobre serce zasluguja na najlepsza ocenę.Obecnie jestem po porodzie i za pomoc w tym arcytrudnym zadaniu tez najwyższa laurka dla pana Andrzeja.Magdalena

Długo szukałam dobrego lekarza z marnym skutkiem. 6 lat temu trafiłam na doktora A.Lipę i nie zmienię już ginekologa. Jest profesjonalistą w każdym calu: dokładnie i delikatnie bada, sprawdza każde sygnaliowane dolegliwości, jeżeli trzeba kieruje na konsultacje do specjalistów w danym temacie, w ciąży podczas USG wszytski pokazuje i tłumaczy a w razie potrzeby można bez skrempowania do niego dzwonić i jeżli trzeba od ręki konsultuje. A do tego miły i duzym poczuciem humoru. Ja zdecydowanie POLECAM.

rodziłam u tego lekarza i po ciąży też dłuższy czas leczyłam się u niego. Po 8 latach od porodu trafiłam do innego lekarza który stwierdził u mnie zastarzałe pęknięcie krocza którego tem Pseudo lekarz nie widział. no szkoda słow:(:(:(

Trafilam na dobrego i fachowego ginekologa. moja koleznka która Go poleciła miała rację mimo ze to mężczyzna wizyta przez odpowiednie traktowanie była całkiem niormalna i jetsem batdzo zadowolona po innych doświadczeniach z takiego lekarza w bardzo intymnych sprawach.