dr Andrzej Lisiecki

Ortopeda, Traumatolog

Totalnie lekceważące podejście do pacjenta. Z góry założył, że jestem symulantem i przychodzę ze starym schorzeniem. Uważa, że 3/4 pacjentów jest oszustami i jak dalej tak będzie to będziemy się sami leczyć. Wyzwał Panią, z izby przyjęć czemu w ogóle mnie zarejestrowała. Porażka. Zdecydowanie odradzam.

Byłem dzisiaj w szpitalu w Wieluniu na pogotowiu. NIC nie wyjaśni, odpowiada z łaską. Dopiero w aptece się dowiedziałem że mam przepisane zastrzyki. Jak zapytalem co wyszło ze zdjecia, to mi odpowiedział że dał opis nie po łacinie i można sobie przeczytać. Jutro idę prywatnie do ortopedy. Odradzam zdecydowanie