dr Andrzej Lisiecki

Cudowny lekarz, cudowny człowiek. Zawsze opanowany ale kompetentny i pomocny. Zawsze można liczyć na jego pomoc nawet podczas urlopu odbierał telefony . Polecam prowadził dwie moje ciąże i jestem bardzo zadowolona z jego opieki a także przeprowadzenia porodu.

Jest ordynatorem oddziału położniczo- ginekologicznego w Szpitalu w Radziejowie. Jest świetnym lekarzem. bardzo dobrym fachowcem, spokojnym, sumiennym, wyrozumiałym. Zdecydowane polecam

Nigdy nie byłam u lepszego. W końcu ktoś we Włocławku postawił prawidłową diagnozę.

Podał chorobę, lecz jej nie wytłumaczył, żadnych leków nawet nie przepisał, żadnej terapii tylko powiedzał bym przyszła za kilka miesięcy, bóg wie czy Pan doktor w ogóle trafną diagnozę podał, kategorycznie nie polecam tego lekarza...

Lekarz dobry jako lekarz od cytologii - jak jest dobrze. Gdy następują jakiekolwiek problemy - jak w moim przypadku - nie polecam.

Miły, uprzejmy, kompetentny lekarz. Swoim spokojem i opanowaniem wzbudza zaufanie. Polecam