dr Andrzej Lisiecki

3,6
3,4

Jest ordynatorem oddziału położniczo- ginekologicznego w Szpitalu w Radziejowie. Jest świetnym lekarzem. bardzo dobrym fachowcem, spokojnym, sumiennym, wyrozumiałym. Zdecydowane polecam

Nigdy nie byłam u lepszego. W końcu ktoś we Włocławku postawił prawidłową diagnozę.

Miły, uprzejmy, kompetentny lekarz. Swoim spokojem i opanowaniem wzbudza zaufanie. Polecam

Lekarz dobry jako lekarz od cytologii - jak jest dobrze. Gdy następują jakiekolwiek problemy - jak w moim przypadku - nie polecam.

Podał chorobę, lecz jej nie wytłumaczył, żadnych leków nawet nie przepisał, żadnej terapii tylko powiedzał bym przyszła za kilka miesięcy, bóg wie czy Pan doktor w ogóle trafną diagnozę podał, kategorycznie nie polecam tego lekarza...