Wczoraj miałam zabieg u doktora Lisiewicza i nigdy nie byłam tak zadowolona z lekarza! Uprzejmy, sympatyczny. Dobre podejście do pacjenta. Miałam wiele w życiu styczności z lekarzami ale takiego lekarza z pasją i poświęceniem dawno nie spotkałam! Dziekuje. DZIEKUJE za wszystko! Gorąco polecam!

Najgorszy lekarz jakigo można miec. Prowadził moją ciążę bez założenia karty. Powiedział, że nie trzeba żadnych badań robic (poza trzema USG, które miałam) i nia dał mi żadnych witamin, bo rzekomo nie było potrzeba. W 27 tygodniu ciąży miałam ostatnią wizytę u niego. Po USG stwierdził,że: "Ma pani wielowodzie, dziecko jest już skierowane jakby do porodu, ale ogólnie jest dobrze. Gdyby miała pani jakieś plamienia, to proszę przyjśc i położyc się na oddział" Nie miałam plamienia, było o wiele gorzej! 3 dni po wizycie dostałam krwotoku. Pojechałam do szpitala, Lisiewicz podszedł do mnie i zapytał: "Kto panią prowadzi?" Byłam w szoku!! Jak powiedziałam mu,że jestem jego pacjentką, oczy wyszły mu na wierzch. Chwilę później zaczął rozmawiac z ordynatorem dr. Melonem. Następnie szybko mnie przewieziono do Centrum Zdrowia Matki Polki. Zrobiono mi cesarkę, dziecko urodziło się w 27 tygodniu z rozszczepam kręgosłupa, z kilogramową masą ciała. Miało wiele innych powikłań. Łódzcy lekarze mi powiedzieli ,że w drodze ja z dzidziusiem moglismy umrzec. Byli bardzo zszokowani,że nie mam żadnych wyników badań i karty ciąży. Ale przecież "cudowny Lisiewicz" powiedział,że nie trzeba, bo wszystko jest ok. Teraz moja córcia ma prawie 3 latka ,lecz mogłam jej nie miec. Do tej pory nie moge sobie wybaczyc, że chodziłam do tego lekarza. Nie chodźcie do niego. Jest miły, i dobrze sie z nim rozmawia ale co z tego...

Pana doktora mogę wszystkim polecić-jest naprawdę godny zaufania i kompetentny. Prowadził moją ciążę, był przy porodzie, a także po nim był przy mnie i wspierał mnie bardzo, co było mi bardzo potrzebne przez mały baby blues. Wszystko zawsze konkretnie, dokładnie tłumaczy, nie ma wstydliwych czy trudnych pytań, poświęca dużo czasu, zawsze dostępny pod telefonem, miło się rozmawia i naprawdę potrafi podnieść człowieka na duchu, gdy coś jest nie tak. W czasie ciąży byłam dwukrotnie w szpitalu, gdyż Pan doktor wolał "chuchac na zimne" i dokładnie się mną zajął. Dzięki niemu mam zdrową śliczną córeczkę :) Człowiek naprawdę godny zaufania, godny polecenia i sprawiający, że odzyskuje się wiarę w lekarzy i cały nasz chory system służby zdrowia. I to niezależnie czy idzie się prywatnie czy nie do Pana Andrzeja. Ja nadal jestem jego pacjentką i nie zamierzam rezygnować.POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM!!

Najlepszy lekarz którego znam, miałam problemy w ostatnich miesiącach ciąży ale dzięki Panu mój synek jest cały i zdrowy. Dziękuję za poświęcony czas ;)

swietny lekarz , prowadził moja ciąze, niestety nie był przy porodzie ale dzięki niemu jestem teraz szczesliwa mama

Chodzę do tego lekarza od prawie 4 lat. Wcześniej miałam wiele problemów,straciłam pierwsze dziecko w 6 m-cu ciąży,drugie na szczęście udało mi się odnosić ale lekarka odmówiła mi antykoncepcji więc zrezygnowałam z jej usług.Do dr.Lisiewicza trafiłam za radą 2 koleżanek wiosną 2009r. I nie zamienię go na innego! Nie jedno ze mną przeszedł,długo mnie leczył.Obecnie wreszcie jestem znowu w ciąży.Zaczęły się problemy.A Pan doktor jest ZAWSZE gdy go potrzebuję.W szpitalu opieka z jego strony świetna.Zawsze pod telefonem,zawsze pomoże.I nigdy nie byłam prywatnie-zawsze na NFZ. Polecam tego lekarza z całego serca!

Takiego lekarza to ze świecą szukać. Jest wspaniałym człowiekiem i fachowcem. Aż mam łzy w oczach jak pomyślę, jak cudownie się mną zajął, mimo, że nie byłam jego pacjentką prywatnie. Trafiłam na oddział ginekologiczny do szpitala z ostrym bólem, spowodowanym torbielą a jestem też w ciąży. Zrobił wszystko jako fachowiec i zadbał o moją psychikę i samopoczucie. Gdybym nie była też zachwycona także "moim" lekarzem prowadzącym ciążę - Przemkiem Trzcińskim, to bez wahania pod opieką Pana Lisiewicza bym się oddała. Życzę Panu doktorowi wszystkiego, co najlepsze. :) -wdzięczna za wszystko -Edytka :*

Jak dla mnie rewelacja. Poleciłam go wielu koleżankom, one też były zadowolone. P.S. Co do negatywnych opinii, które się tutaj pojawiły powiem tylko tyle: ilu ludzi-tyle opinii, Poza tym czy Panie, których ciąże prowadził dr Lisiewicz są pełnoletnie?nie mają własnego zdania? nie potrafią zapytać,upomnieć się (przypomnieć lekarzowi-lekarz też człowiek)o badania. Nie rozumiem tego. Gdyby mnie się zdarzyło, że nie mam robionych badań odpowiednio często, sama bym się upomniała.

Jak dla mnie rewelacja. Poleciłam go wielu koleżankom, one też były zadowolone.

Chodzę do tego lekarza od 10 lat, nie zamieniłabym go na innego. Jest naprawdę dobry w tym co robi,doradzi, interesuje się swoimi pacjentkami.Polecam .

Nie ma lepszego lekarza! Konkretny, ciągle pod telefonem. Gdy byłam w ciąży bardzo dobrze się mną zajął nie miałam żadnych obaw. A gdy znalazłam się w szpitalu pocieszyl i podtrzymał na duchu. Przy porodzie także bardzo mi pomógł aż się lżej rodziło:) teraz mamy wspaniałego synka:) Nie zmienię już nigdy tego lekarza! Polecam naprawdę szczerze. Nie zawiedziecię się:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zduńska Wola"?

Przemysław Trzciński

SP ZOZ w Zduńskiej Woli