lekarz Andrzej Lisiewicz

Ginekolog plastyczny

Specjalista ginekologii estetycznej i położnictwa.
Absolwent dwóch Łódzkich Akademii Medycznych (WAM i AM).

Pracuję jako ginekolog niemal od ...

Specjalista ginekologii estetycznej i położnictwa.
Absolwent dwóch Łódzkich Akademii Medycznych (WAM i AM).

Pracuję jako ginekolog niemal od 40 lat. W tym czasie zdążyłem poznać prawdziwe potrzeby moich pacjentek – chcą być nie tylko zdrowe, ale również czuć się dobrze w swoim ciele. Nie każda potrafi mówić o tym otwarcie. Czasami upłynęło wiele wizyt, zanim udało nam się dotknąć sedna problemu złego samopoczucia. Dlatego też 10 lat temu zająłem się ginekologią estetyczną – dziedziną, o...

Jeżeli chcesz poczuć się zaopiekowana to polecam tego doktora. Przemiła atmosfera, szczegółowo tłumaczy i odpowiada na każde zadane pytanie podczas wizyty jak i po :) Uprzejmy, sumienny i staranny. Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na tak dobrego ginekologa.

Najcudowniejszy lekarz, na jakiego mogłam trafić! Uprzejmy, cierpliwy, bardzo inteligentny człowiek. Prowadził moją ciążę, po porodzie odwiedził mnie na sali, w połogu służył pomocą. W międzyczasie wykonał zabieg nacięcia gruczołu Bartholina, bardzo delikatnie, choć szwy niestety spadły zbyt szybko. Polecam z czystym sumieniem!

Najcudowniejszy lekarz, na jakiego mogłam trafić!
Polecam z czystym sumieniem!

Wczoraj miałam zabieg u doktora Lisiewicza i nigdy nie byłam tak zadowolona z lekarza! Uprzejmy, sympatyczny. Dobre podejście do pacjenta. Miałam wiele w życiu styczności z lekarzami ale takiego lekarza z pasją i poświęceniem dawno nie spotkałam! Dziekuje. DZIEKUJE za wszystko! Gorąco polecam!

swietny lekarz , prowadził moja ciąze, niestety nie był przy porodzie ale dzięki niemu jestem teraz szczesliwa mama

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Polecam

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Polecam

Chodzę do tego lekarza od 10 lat, nie zamieniłabym go na innego. Jest naprawdę dobry w tym co robi,doradzi, interesuje się swoimi pacjentkami.Polecam .

Chodzę do tego lekarza od prawie 4 lat. Wcześniej miałam wiele problemów,straciłam pierwsze dziecko w 6 m-cu ciąży,drugie na szczęście udało mi się odnosić ale lekarka odmówiła mi antykoncepcji więc zrezygnowałam z jej usług.Do dr.Lisiewicza trafiłam za radą 2 koleżanek wiosną 2009r. I nie zamienię go na innego! Nie jedno ze mną przeszedł,długo mnie leczył.Obecnie wreszcie jestem znowu w ciąży.Zaczęły się problemy.A Pan doktor jest ZAWSZE gdy go potrzebuję.W szpitalu opieka z jego strony świetna.Zawsze pod telefonem,zawsze pomoże.I nigdy nie byłam prywatnie-zawsze na NFZ. Polecam tego lekarza z całego serca!

Przesympatyczny lekarz, kazdemu moge go plecic :) a tak na marginesie czy ktos wie czy lekarz ten przyjmuje w ramach NFZ np w zdunskiej woli bo w sieradzu wiem ze prywatnie?

Bardzo miły, uprzejmy i przesympatyczny człowiek!

Bardzo miły, uprzejmy i przesympatyczny człowiek!

Pan Doktor Andrzej Najlepszy lekarz do którego dane mi było trafić bardzo miły życzliwy uprzejmy i konkretny człowiek dzięki niemu aktualnie jestem po udanej operacji Wspaniały lekarz i Bardzo Sympatyczny do takiego lekarza chce się chodzić.