lekarz Andrzej Machowina

Ginekolog, Ginekolog położnik

1,7

Ponoć to syn jakiegoś czerwonego, który po wojnie był jakimś ministrem czegoś tam. Ukończył WAM w Łodzi. Ja miałam iść do niego z poradą, ale jak poczytałam o nim opinie, to włosy stanęły mi dęba i wybrałam innego lekarza. A jeśli te zamieszczone opinie są nawet w części prawdziwe, to temu towarzyszowi w białym kitlu należałoby zawiesić prawo wykonywania zawodu.

Beznadziejny, zaniedbany , nieuprzejmy zeby nie napisać ze wulgarny. Ja miałam z nim doczynienia w kwesti obsługi klienta . Facet rzucił sie na mnie z rękoma , gdyby nie ochrona to by mnie uderzył . W życiu nie spotkałam takiego gbura. Cham i prostak. Nawet nie chce sobie wyobrażać wizyty w jego gabinecie. Zero szacunku do innych. Położnik ??? Dziewczyny odradzam. Z daleka . Może jako człowiek i i mąż jest dobrym człowiekiem ,ale Lekarz tak nie powinien sie zachowywać . Do dziś mam traumę i schodzę mu z oczu ...

Lekarz tak nie powinien sie zachowywać . Do dziś mam traumę i schodzę mu z oczu jak go widzę.

zdala od tego pseudo lekarza ten gosc nie powinien leczyc przede wszystkim kobiet w ciazy tylko staroc czemu zadna kobieta nie napisze do nfz skargi a wogoule jakie ochydne warunki

Byłam u tego lekarza kilka dni temu i teraz rozpaczliwie szukam innego lekarza, gdyż spodziewam się dziecka. Pan doktor jest potwornie obleśny i jak mnie badał dość boleśnie miałam wrażenie jakby mnie dotykał jakiś lump z parku. Nic mi nie zalecił nie zabronił pić alkoholu, palić. Nic słowem się nie odezwał. Nawet badania krwi nie zrobił. i teraz się zastanawiam czy mimo pozytywnego wyniku testu ciążowego jestem w ciązy? bo lekarz powiedział, że nie wie. Poza tym był bezczelny.

moja sytuacja: przyszłam o 10:20 (na drzwiach napisane że przyjmuje do 13-tej) położna mni kazała czekać w kolejce,super czekam.Wchodze do gabinetu,miło się witam a doktor na mnie z gębą że On ma już wolne,że ja jestem beszczelna,wyzwał mnie.Wydzierał się że kupuje z obcego zródła tabletki!!!!ale to już są jego urojenia bo ja nigdy nie wziełam tabletki bez konultacji i recepty od lekarza,nigdy!!!.Czas z nim chyba na emeryture.Lekarz powinien być estetyczny anie z przet łuszczonymi włoskami i omijający stomatologa szerokim łukiem.

nie polecam tego lekarza. nie jest wstanie pomoc kobiecie kiedy potrzebuje jego pomocy a po drugie jest ślepy i ohydny..na usg sie w ogole nie zna a aparatura w gabinecie jest denna!

Badanie bolesne i zdziwił się dr, że prawie złapałam go za rękę podczas badania zwłaszcza ,że nie spodziewałam się bólu podczas zwykłego przedmiotowego badania.Tłumacząc coś nie patrzy na pacjenta i mówi cicho.Nie jest nie miły ale taż nie za uprzejmy..Za to super położna warta każdej ceny!

Doktor w podeszłym wieku, nie zaleca żadnych badań, leczy tylko na podstawie badania przedmiotowego - bardzo szybko stawiając diagnozę. Mało delikatny. Mało rozmowny. Nie polecam

bardzo nie kompetentny lekarz.na wizycie podsunełam mu moje zdanie to zaczął wrzeszczec.nie polecam .

Biore tabletki antykoncepcyjne juz 3 lata a badana bylam tylko 1 raz.a powinno sie takie badania robic co pol roku.