lek. dent. Andrzej Maciaszek

3,7

Trafiłem do doktora z nagłym przypadkiem po utracie plomby. Pierwszy raz spotkałem się z takim uprzejmym i spokojnym podejściem. Dodatkowo w ramach wizyty obejrzał innego zęba i wstępnie opowiedział co trzeba zrobić. Nowoczesny sprzęt, wszystko robione dokładnie przez coś ala mikroskop dodatkowo dokumentując przed i po i opowiadając co z danym zębem jest. Doktor przedstawił kilka możliwości i kierunków leczenia. Polecam zwłaszcza strachliwym jak ja

Beznadziejny lekarz!!! Podczas nieudanego leczenia kanałowego doktor Maciaszek złamał narzędzie w zębie. Powiedział, że niby wszystko w porządku, żebym się nie martwiła, ale po kilku tygodniach ząb zaczął boleć ponownie więc musiałam się udać do innego lekarza. Dno!

Przesympatyczny doktor! Staranny, dokładny i zawsze wszystko wytłumaczy. Jeszcze nie spotkałam się ze złym humorem pana doktora. Polecam!