dr hab. n. med. Andrzej Maciejczak

Neurochirurg

Serdeczne podziękowanie dla Pana Profesora Andrzeja Maciejczaka. Miałem to szczęście ,że trafiłem do wybitnego fachowca w swojej dziedzinie, który podjął się wykonania operacji kręgosłupa i przywrócił mi radość życia . Wspaniały człowiek posiadający wielki talent i wiedzę medyczną. Dziękuję z całego serca Panu Profesorowi , zespołowi medycznemu oraz całemu personelowi Oddziału Neurochirurgii szpitala im. Świętego Łukasza w Tarnowie za opiekę podczas mojego dwukrotnego pobytu w szpitalu. Mariusz Groszek

Serdeczne podziękowanie dla Pana Profesora Andrzeja Maciejczaka.
Mariusz Groszek

Pan Profesor przeprowadził bardzo trudną operację zabezpieczającą życie Mojej Żonie. Żona uległa poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu w pracy. Doznała złamania zębu obrotnika C2. Niestety pierwsza operacja przeprowadzona na Oddziale Neurochirurgii w Pile się nieudała. Podczas pobytu w 10 tym Wojskowym Szitalalu w Bydgoszczy dzięki czujności Pana Ordynatora Oddziału Rehabilitacji, który po obejrzeniu Żony po przyjęciu na oddział i obejrzeniu płyty z badania kontrolnego TK na podstawie którego lekarz operujący żonę skierował bez żadnych przeciwskazań na rehabilitację , wstrzymał rehabilitację gdyż śruba Bohlera nie zabezpieczała kręgosłupa szyjnego żony i doszło do odsunięcia ...

Doznała złamania zębu obrotnika C2.
Niestety pierwsza operacja przeprowadzona na Oddziale Neurochirurgii w Pile się nieudała. Podczas pobytu w 10 tym Wojskowym Szitalalu w Bydgoszczy dzięki czujności Pana Ordynatora Oddziału Rehabilitacji, który po obejrzeniu Żony po przyjęciu na oddział i obejrzeniu płyty z badania kontrolnego TK na podstawie którego lekarz operujący żonę skierował bez żadnych przeciwskazań na rehabilitację , wstrzymał rehabilitację gdyż śruba Bohlera nie zabezpieczała kręgosłupa szyjnego żony i doszło do odsunięcia zęba obrotnika od trzonu kręgu.
PO KONSULTACJI neurochirurga z 10 Wojskowego Szpitala zalecił nam Pan Doktor kontakt z Panem Peofesorem Dr hab. nauk med.Andrzejem Maciejczakiem , gdyż neurochirurdzy z Wojskowego Szpitala nie byli w stanie pomóc mojej Żonie po niedanej pierwszej operacji .
Zwrócilem się mailowo do Pana Profesora i opisałem wszystko, oraz przesłałem wszystkie wyniki baadań TK I REZONASU MAGNETYCZNEGO prosząc Pana Profesora o pomoc.
Pan Profesor pomógł Mojej Żonie i przeprowdził udaną operację.
Jesteśmy z Żoną bardzo wdzięczni Panu Profesorowi.
Pan Profesor ma Wielkie Serce i ma Złote Ręce.

Zaufałam prof Maciejczakowi i to był mój największy błąd. Po operacji jest dużo gorzej niż przed, ale w/w lekarza to nie obchodzi.

Jest taki szpital w Tarnowie - im. świętego Łukasza ,w którym pracuje wspaniały profesor doktor habilitowany nauk medycznych Pan Profesor Andrzej Maciejczak. Jest on wybitnym specjalistą. Przeprowadził operację kręgosłupa mojej żony . Jesteśmy mu dozgonnie wdzięczni za całą jego pracę, poświęcony czas , cierpliwość i wiedzę. Dopilnował wszystkiego , czuliśmy się zaopiekowani. Cudowny , miły i bardzo profesjonalny neurochirurg - wybitny w swojej dziedzinie ! Polecamy każdemu wizytę u Pana Profesora .Jestem niezmiernie szczęśliwa, że spotkałam Pana na mojej drodze i oddałam swoje zdrowie w Pana Magiczne Ręce . Zyskałam ...

Jest on wybitnym specjalistą.
Przeprowadził operację kręgosłupa mojej żony . Jesteśmy mu dozgonnie wdzięczni za całą jego pracę, poświęcony czas , cierpliwość i wiedzę. Dopilnował wszystkiego , czuliśmy się zaopiekowani. Cudowny , miły i bardzo profesjonalny neurochirurg - wybitny w swojej dziedzinie ! Polecamy każdemu wizytę u Pana Profesora .Jestem niezmiernie szczęśliwa, że spotkałam Pana na mojej drodze i oddałam swoje zdrowie w Pana Magiczne Ręce . Zyskałam zdrowie i nową jakość życia . To była najlepsza decyzja .
Dziękujemy Panu Profesorowi i całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek z oddziału Neurochirurgi - cudowni ludzie. Życzymy wszystkiego dobrego !

Helena i Franciszek ze Śląska , z całą rodziną .
DZIĘKUJEMY !!!

Ciężko jest mi uwierzyć w niektóre opinie pacjentów. Uważam że to Profesor z prawdziwego powołania niosący pomoc innym . Przy każdej operacji lekarz podaję jakie jest ryzyko jak i żadna operacja nie daje 100 % szans . Moja wizyta u Pana Profesora ma odbyć się 11 października za co jestem ogromnie temu Panu wdzięczna bardzo się mecze żyję z dnia na dzień ektopia migdalkow mozdzku plus objawy zespołu chiarego wszystko inne zostało wykluczone poprzez badania. Mimo braku miejsc profesor zaproponował że przyjdzie wcześniej do pracy aby skonsultować mój przypadek . Wcześniej pomógł dziewczynie z takim samym przypadkiem jak mój gdzie nikt jej nie wierzył że jej objawy są właśnie z tego to właśnie u tego Profesora się dowiedziała ta dziewczyna że czasem bardziej ludzie cierpią przy obniżeniu 4mm albo 5mm jak niektórzy przy 17 mm dziewczyna jest po operacji wróciła do swojego wcześniejszego życia bez objawow po operacji zniknęły wcześniej nikt nie chciał jej zoperowac . Uważam niektore opinie za niesłuszne tym bardziej że czasem sam pacjent czuję się jakby znal się lepiej jak lekarz ja jadę na wizytę z pełnym zaufaniem i wierze ze również dla mnie zostanie wyciągnięta pomocna dłoń bo to lekarz z prawdziwego powołania. Nie straszne mi 200km odległości bo wiem że warto

Serdeczne podziękowania dla prof. dr hab. n. med. Andrzeja Maciejczaka za dwie bardzo ciężkie udane operację mojej mamy. Pan Profesor podjął się jej wykonania, mimo iż żaden inny specjalista nie chciał jej wykonać.Operacja była jedyną szansą na normalne życie. To Pan sprawił, że po operacji życie mojej mamy zmieniło się. Jest ona teraz o wiele szczęśliwszą osobą. Teraz możemy tylko podzielić się z innymi cierpiącymi pacjentami i polecić Wojewódzki Szpital Św. Łukasza w Tarnowie i osobę Pana Profesora. Profesjonalizm, wspaniałe podejście, życzliwość, wsparcie i pomoc jaką otrzymała jest nieoceniona. Otrzymaliśmy od Pana; otuchę i nową siłę do walki z chorobą. Oby nigdy u Pana i całego oddziału nie zgasł; uśmiech, nie zabrakło życzliwości, oraz profesjonalnego podejścia do pacjenta. Jest Pan wspaniałym Człowiekiem, który nigdy nie przechodzi obojętnie obok problemów pacjenta, za co z całego serca serdecznie dziękujemy!

Miałem do czynienia z tym Panem kilkukrotnie. Pan doktor jest niesłychanie zadufany w sobie, uważa że jest najlepszym neurochirurgiem na świecie co pokazuje wpisując wszędzie gdzie się da swoje trofea lekarskie może dlatego jeżeli ktoś się mu sprzeciwi lub zarzuci mu cokolwiek dowie się jaki jest naprawdę. Pacjenci i inni lekarze się go boją bo uważają że nikt im nie uwierzy do czego ten docent jest zdolny i nie chodzi mi o pozytywne znaczenie tego słowa. Czy mam prawo do wypowiadania się o tym lekarzu? uważam że tak mimo że nigdy nie leczył mnie bezpośrednio tylko moją partnerkę którą się opiekuję, jednak opinia którą wystawiam jest w oparciu o bezpośrednie moje kontakty z tym lekarzem. Nazywam się Dariusz Niemiec moja najbliższa rodzina jest poinformowana że w razie wypadku nawet za cenę życia nie zgadzam się na hospitalizację na Oddziale Neurochirurgii w Tarnowie „Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza„ powód oczywiście jest jeden nazywa się „ Andrzej Maciejczak” a takich deklaracji nie podejmuję się na podstawie obrażenia się na lekarza czy też żalu do niego. Pamiętajmy, że neurochirurgia jest dziedziną która wymaga szczególnie zaufania do lekarza a przy wyborze nie kierujmy się tylko tytułami lekarskimi w nadziei że to one nas uzdrowią bo tak nie jest.

Znakomity specjalista i wspaniały człowiek. Jestem zachwycona z efektów Jego pracy. Operacja kręgosłupa, którą wykonał bardzo mi pomogła. Dziękuję Panu z całego serca. Bernadeta W.

Bernadeta W.

...przez tego lekarza m.in. straciliśmy na zawsze najbliższą nam osobę,