lekarz Andrzej Mackiewicz

2,9
3,5
3,7
3,4

Bardzo dobry kontakt. Pomógł całej rodzinie w sytuacji kryzysowej. Warto posłuchac co o nim mówią pacjenci pod drzwiami czekając na wizytę. Po prostu dobry człowiek

Skąd tak nieciekawe oceny i opinie? Uwielbiam tego człowieka! Z początku czułem się nieco skrępowany, bo dr Mackiewicz ma to zawieszone nad ramieniem, katatoniczne spojrzenie teatralnej kukły, ale można do niego przywyknąć. Jako lekarz - pierwsza klasa. Czasem można odnieść wrażenie, że nie słucha pacjenta, ale to tylko wtedy, gdy powinieneś się zamknąć albo powrócić do właściwego tematu. A z tym można mieć problem, bo dr Mackiewicz to ucieleśnienie wiktoriańskiego archetypu wiernego słuchacza. Całe szczęście, że gdy zgubisz się w tej iluzji przyjaźni, doktor przywoła cię z powrotem do gabinetu. ...

Jako lekarz - pierwsza klasa. Czasem można odnieść wrażenie, że nie słucha pacjenta, ale to tylko wtedy, gdy powinieneś się zamknąć albo powrócić do właściwego tematu. A z tym można mieć problem, bo dr Mackiewicz to ucieleśnienie wiktoriańskiego archetypu wiernego słuchacza. Całe szczęście, że gdy zgubisz się w tej iluzji przyjaźni, doktor przywoła cię z powrotem do gabinetu. Facet wie, co robi.
Tym wszystkim, którym nie odpowiada Jego "oziębły charakter" (bzdura!), odsyłam do psychologa/terapeuty. Psychiatra to lekarz jak kardiolog, czy weterynarz, a nie spowiednik. Spotkał ktoś weterynarza, który pytałby pudla o to, czy ten poci się, gdy czyta kryminały? Poza doktorem Johnem Dolittle, którego wiernym druhem i pacjentem był pies Jip, wątpię.

Kłaniam się!

Pan Doktor skierował mnie na leczenie na oddziale dziennym uzależnień dzięki czemu udało mi się odstawić alkohol, przynajmniej na te 8 tygodni ( i oby jak najdłużej). Chodzę do niego na indywidualną terapię co pomaga mi wytwać w trzeźwości póki co. Jestem mu głęboko wdzięczny bo znów uwierzyłem, że mozna żyć inaczej

Do leków, które w ubiegłym roku w różnych publikacjach zostały uznane za leki kontrowersyjne należą: sertralina, paroksetyna, citalopram oraz wenlafaksyna. Większość psychiatrów uważa jednak nadal, że ryzyko związane ze stosowaniem leków antydepresyjnych typu SSRI jest niewielkie, a korzyści ogromne. Z praktyki wiadomo również, że w Polsce większość psychiatrów wdraża leczenie farmakologiczne automatycznie, a wielu z nich nawet nie zaleca konsultacji psychologicznej. Niewielu z nich sugeruje pacjentowi, że przed wdrożeniem farmakoterapii należy spróbować różnych metod psychoterapeutycznych oraz wspomagających terapii fizykalnych, jak np. ruch, światło, aromaterapia czy akupunktura.

Ostrzegam!!!Zazwyczaj ludzie ,którzy przychodzą do psychiatry są zdesperowani i pragną pomocy.Ten Pan to zimny,beznamiętny typ traktujący człowieka przedmiotowo.Zapisuje bardzo silne leki i zanim się zorientujesz już z nich nie wyjdziesz.Bez względu na wszystko radzę zweryfikowanie diagnozy,a co za tym idzie zapisanych leków z innym lekarzem.Radzę również poczytać przed zaczęciem stosowania leków o skutkach ich brania,oraz możliwości odstawiania.Jeśli myślicie że pobierzecie sobie np.antydepresanty pół roku to niestety jesteście w błędzie =BĘDZIECIE MIELI PRZYGODĘ NA CAŁE ŻYCIE

polecam kompetentny lekarz-własciwie ocenia sytuację pacjenta.

polecam kompetentny lekarz-własciwie ocenia sytuację pacjenta.

Badania statystyczne, jakie ostatnio przeprowadzono w USA, wykazały, że współczynnik samobójstw wśród psychiatrów jest dziewięć razy wyższy niż wśród ogółu społeczeństwa. Zadajmy więc pytanie podstawowe: skoro nie są oni w stanie pomóc sobie, jak mogą leczyć innych? Wiecej: http://www.eioba.pl/a/2p15/racjonalnie-o-psychiatrii#ixzz2NBEg0N5P

Wiecej: http://www.eioba.pl/a/2p15/racjonalnie-o-psychiatrii#ixzz2NBEg0N5P

Kompetentny lekarz z dobrym zapleczem psychologicznym.

Kompetentny lekarz z dobrym zapleczem psychologicznym.

Byłam pacjentką pana doktora przez kilka miesięcy. Bardzo mi pomógł. Trafnie dobierał leki i tłumaczył ich działanie. Pamiętał dużo z wcześniejszych wizyt, zawsze uprzejmy i uśmiechnięty.